2726
عنوان

نازایی علت های مختلفی داره...مثل

| مشاهده متن کامل بحث + 7060 بازدید | 229 پست
اونو من روزي يدونه ميخوردم بعد از پاكي تا روز بيست خوردم

دعا کن دارو ها رو راحت گیر بیارم مزاحمت میشم عزیزم 

میشه روش کارشون برام بنویسی ذخیره کنم ی وقت قط بشم قط بشی و .... بتونم داشته باشم خخخ

ساناز فرهمند هستم کاربر جدید در قالب کاربر قدیم 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تخيه كردي بيا تاپيكم بت ميكم نترس من قط شم پيداتون نيكنم قط شديد پيدام كنيد

باشه عزیزم 

ینی ماه بعد مامان بشماااا کلی دعات میکنم 

راستی من قند خونم بالاست یکم ۱۰۱ اینا هست متفورمین بخورم خوب میشه؟؟؟ راستی قند واسه بارداری مشکله مگه نه؟ متفورمین برا قند خون فقط یا اونم کیست میکنه؟

متفورمين برا كنترله قنده بله خوب نميشه كنترل ميشه ن كاري ب كيست نداره

بیاد پایین قندم دیگه خب !! من دیابت ندارم ک خوب نشن پایین بیاد خودمم رعایت میکنم دیگه بالا نره. 

استارتر خیلی خوب توضیح دادیا

همرو کامل

ولی چرا واسه fsh فقط گفتی خب اینم ک هورمون زنونست؟؟😦همشون هورمون زنونه بودن خو

یکم بیشتر توضیح بده

Fsh بالا یعنی چی

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹

سلام من هر دفعه باردارمیشم بعد شنیدن ضربان قلبشون دیگه رشد نمیکنن.سونو ک رفتم گفت رحمت عالیه.تخمکهات کوچولو هستن اما فعالن.کلا همه چی خوب

فقط  مورفولوژی و سرعت اسپرم شوهرم بد بود.فقط سیزده میلیون اسپرم طبیعی داشت

میتونه دلیل سقطهام این باشه؟

سلام منم دو دفعه باردار شدم که خود به خود سقط میشه تعداد اسپرم همسرم عالی ولی خوب حرکتش افتضاح چه کار باید بکنیم ؟

خدای عزیـــــزم مگر من جز تو که را دارم که وقتی دلم بگیرد، بیایم و با او درد و دل کنم و بشود آرامِ جــــــــــانم خدای من اگر تو بخشش نکنی؛ اگر از محبتت محرومم کنی چیزی نمی‌ماند برایم ای بهترینم... مرا هدایت کن؛این بندۂ خطاکارت را هدایت کن که خطا نرود...(راه کسانی که ايشان را نعمت داده‌ای، نه خشم گرفتگان بر آنها و نه گمراهان)خودم خوب می‌دانم گهگاهی پایِ ایمانم لنگ می‌زند، من خوب می‌دانم که چه عهدهایی را که با تو بسته‌ام و شکسته‌ام …اما خوب میدانی خدایِ خوبم که من لحظه لحظه تو را نفس میکشم.خدایِ عزیزم مثل همیشه کنارم باش 
سلام من هر دفعه باردارمیشم بعد شنیدن ضربان قلبشون دیگه رشد نمیکنن.سونو ک رفتم گفت رحمت عالیه.تخمکهات ...

اره عزیز نطفه شوهرت ضعیفه ک جنین رشد نمیکنه باید تقویت شه گلم ولی نگران نباش همین ک باردار میشی جای امیدی هست یعنی اسپرمه میتونه خودشو ب تخمک برسونه

هرکسی نمیدونه ک چراحامله نمیشه اینوبخونه https://www.ninisite.com/discussion/topic/2429093/%d9%86%d8%a7%d8%b2%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%b9%d9%84%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%ae%d8%aa%d9%84%d9%81%db%8c-%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d9%85%d8%ab%d9%84
سلام منم دو دفعه باردار شدم که خود به خود سقط میشه تعداد اسپرم همسرم عالی ولی خوب حرکتش افتضاح چه کا ...

واسه تحرک کپسول موتیلیتی بووست عالیه

هرکسی نمیدونه ک چراحامله نمیشه اینوبخونه https://www.ninisite.com/discussion/topic/2429093/%d9%86%d8%a7%d8%b2%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%b9%d9%84%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%ae%d8%aa%d9%84%d9%81%db%8c-%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d9%85%d8%ab%d9%84
واسه تحرک کپسول موتیلیتی بووست عالیه

الان دکتر بهش ولمن کانسپشن داده با یه دارو که مایع ال کاترین 

من رفتم دکتر گفت وقتی دو دفعه باردار شدی یعنی مشکل از همسرت نیست اسپرم ضعیف یا خراب اصلا بالا نمیرسه وقتی دو دفعه باردار شدی یعنی خوب یبوده

خدای عزیـــــزم مگر من جز تو که را دارم که وقتی دلم بگیرد، بیایم و با او درد و دل کنم و بشود آرامِ جــــــــــانم خدای من اگر تو بخشش نکنی؛ اگر از محبتت محرومم کنی چیزی نمی‌ماند برایم ای بهترینم... مرا هدایت کن؛این بندۂ خطاکارت را هدایت کن که خطا نرود...(راه کسانی که ايشان را نعمت داده‌ای، نه خشم گرفتگان بر آنها و نه گمراهان)خودم خوب می‌دانم گهگاهی پایِ ایمانم لنگ می‌زند، من خوب می‌دانم که چه عهدهایی را که با تو بسته‌ام و شکسته‌ام …اما خوب میدانی خدایِ خوبم که من لحظه لحظه تو را نفس میکشم.خدایِ عزیزم مثل همیشه کنارم باش 
2706