2726
عنوان

نازایی علت های مختلفی داره...مثل

| مشاهده متن کامل بحث + 7061 بازدید | 229 پست
چه خوب  زخم دهانه رحم دارم میخوام اون خوب کنم  واسه اونم خوبه؟؟؟؟ اگه خوبه فقط  همون ...

اره خوبه من عفونت خيييلي شديدداشتم و دوستم زخم داش بهش ي دارو رو داده بود انگار داروش همه كارس تو بروشورش هم نوشته بود 

البته از نظر خودم اون سه تا دارو كنار هم عمل ميكنن

....‌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره خوبه من عفونت خيييلي شديدداشتم و دوستم زخم داش بهش ي دارو رو داده بود انگار داروش همه كارس تو بر ...

کدوم ۳ تا ؟؟؟ اهان شیاف هم‌ هست خوبه  

😍 بعدا مشکلی ایجاد  نکنه؟؟؟ مثلا یائسگی زود یا کیست بشه و .... خیلی دوست دارم امتحان کنم دعا کن گیر بیارم 

ساناز فرهمند هستم کاربر جدید در قالب کاربر قدیم 😊
2728
کدوم ۳ تا ؟؟؟ اهان شیاف هم‌ هست خوبه   😍 بعدا مشکلی ایجاد  نکنه؟؟؟ مثلا یائسگی زود یا کی ...

والا دكتر نيستم از جلو خودمم تجويز نميكنم گفتم ك هركي شرايطش عين خودمه استفاده كنه چون سه تااز دوستامم پيشش ويزيت شدن با شرايط من همين داروهارو داد

كيست الكي ب وجود نمياد اينكه شمارو از دارو ها براي كيست شدن ترسوندن اينا نيس

مال اون لتروزول و كلومفين و امپول اچ ام جي هس ك بعد استفاده اون ها تخمك ك همون فوليكوله اييييتقد رشد ميكنه ك ديك از حالت بجه در مياد و كيست ميشه

و اين ك اين دارو خا براي برطرف كردن كيست هم هست خودم ي٢٣ ش رو داشتم

....‌
والا دكتر نيستم از جلو خودمم تجويز نميكنم گفتم ك هركي شرايطش عين خودمه استفاده كنه چون سه تااز دوستا ...

خوبه پس همون ها رو میگیرم دعا کن برام 😍

والا دكتر نيستم از جلو خودمم تجويز نميكنم گفتم ك هركي شرايطش عين خودمه استفاده كنه چون سه تااز دوستا ...

راستش بخوای دوست ندارم دارو هورمونی  شیمیایی بخورم میخوام طبیعی درمان بشم طبیعی سریعتر از دارو هورمونی یه خاطر کیست و اینا میترسم شدید وای خدا منم مامان بشم ینیی  

اگه اینجا دارو ها رو پیدا نکردم شما میتونی واسم پست کنی هرچقدر شد؟؟؟

راستش بخوای دوست ندارم دارو هورمونی  شیمیایی بخورم میخوام طبیعی درمان بشم طبیعی سریعتر از دارو ...

مراحل تشكيل كيست رو گفتم بهتون و دليلش رو گفتم

پماد و شيافت كاري ب تخمكتون ندارن ك بخةان كوچيكش كنن يا بزرگش كنن

اينا وظيفشون حل كردن هرررنوع بيماري اطراف تخمك هس ك بعد باعث جلو راه تخمك بازشه و بتونه بارور شه

اگ تنبلي تخمدان داريد نهيه كنيددارو هارو

شيافت رو همه داروخونه ها دارن

بقيه رو هم بايد از عطاري هايي ك دارو گياهي دارن تهيه كنيد 

منم متاسفانه از شهر ديك خريدم شمام ميتونيد از شهر نزديكتون از اشنايي كسي بخوايد ك براتون بفرسته يا اينترنتي بخريد 

اهل كجاييد؟

....‌
مراحل تشكيل كيست رو گفتم بهتون و دليلش رو گفتم پماد و شيافت كاري ب تخمكتون ندارن ك بخةان كوچيكش كنن ...

خوی هستم عزیزم . باشه ممنون سعی میکنم پیدا کنم عزیزم

مراحل تشكيل كيست رو گفتم بهتون و دليلش رو گفتم پماد و شيافت كاري ب تخمكتون ندارن ك بخةان كوچيكش كنن ...

قرص تحریک تخمدان چی اون چقد در روز نصرف داشتی 

میشه

عزیزم طریقه مصرفشونو لطف میکنی بگی؟

دوست عزیزم واسه بارداریم یه صلوات میفرستی 😍😍
2706