1177
44
عنوان

نازایی علت های مختلفی داره...مثل

| مشاهده متن کامل بحث + 4058 بازدید | 227 پست
اونو من روزي يدونه ميخوردم بعد از پاكي تا روز بيست خوردم

دعا کن دارو ها رو راحت گیر بیارم مزاحمت میشم عزیزم 

میشه روش کارشون برام بنویسی ذخیره کنم ی وقت قط بشم قط بشی و .... بتونم داشته باشم خخخ

ساناز فرهمند هستم کاربر جدید در قالب کاربر قدیم 😊

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

دعا کن دارو ها رو راحت گیر بیارم مزاحمت میشم عزیزم  میشه روش کارشون برام بنویسی ذخیره کنم ی وق ...

تخيه كردي بيا تاپيكم بت ميكم نترس من قط شم پيداتون نيكنم قط شديد پيدام كنيد

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مارا ياري كنيد بيايد تو😭اينقد بعضيا اينجا حرص شون دراومده ك مدام پيگير تاپيكامونن روزي دوبار چك ميكنن تاپيكا رو 😂منتظرن ادم تاپيك خيانت بزنه بدبختي بزنه بي پولي برنه شوهر بد بزنه😂مرسي ك درگير مايي برو چيزي گيرت نمياد😂
تخيه كردي بيا تاپيكم بت ميكم نترس من قط شم پيداتون نيكنم قط شديد پيدام كنيد

باشه عزیزم 

ینی ماه بعد مامان بشماااا کلی دعات میکنم 

راستی من قند خونم بالاست یکم ۱۰۱ اینا هست متفورمین بخورم خوب میشه؟؟؟ راستی قند واسه بارداری مشکله مگه نه؟ متفورمین برا قند خون فقط یا اونم کیست میکنه؟

1156
باشه عزیزم  ینی ماه بعد مامان بشماااا کلی دعات میکنم  راستی من قند خونم بالاست یکم ۱۰۱ ا ...

متفورمين برا كنترله قنده بله خوب نميشه كنترل ميشه

ن كاري ب كيست نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مارا ياري كنيد بيايد تو😭اينقد بعضيا اينجا حرص شون دراومده ك مدام پيگير تاپيكامونن روزي دوبار چك ميكنن تاپيكا رو 😂منتظرن ادم تاپيك خيانت بزنه بدبختي بزنه بي پولي برنه شوهر بد بزنه😂مرسي ك درگير مايي برو چيزي گيرت نمياد😂
متفورمين برا كنترله قنده بله خوب نميشه كنترل ميشه ن كاري ب كيست نداره

بیاد پایین قندم دیگه خب !! من دیابت ندارم ک خوب نشن پایین بیاد خودمم رعایت میکنم دیگه بالا نره. 

بیاد پایین قندم دیگه خب !! من دیابت ندارم ک خوب نشن پایین بیاد خودمم رعایت میکنم دیگه بالا نره.  ...

بهتره در خصوصش دكتر بري چون متفورمين پايين نمياره كنترل ميكنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

استارتر خیلی خوب توضیح دادیا

همرو کامل

ولی چرا واسه fsh فقط گفتی خب اینم ک هورمون زنونست؟؟😦همشون هورمون زنونه بودن خو

یکم بیشتر توضیح بده

Fsh بالا یعنی چی

خدایا 😢 شد ۱۵ ماه که منتظرم. پس کی قراره مادر بشم🥺 انقد صدات زدم و التماست کردم که دیگه جونی نمونده واسم 😞 انگار اصلا منو نمیبینی. خدایا یه خانواده خوب ، یه همسر خوب ، یه زندگیِ خوب بهم دادی دستت دردنکنه همیشه شکرت میکنم 😭یه نی نی سالم و صالحم بهم بده توروخدااااا 😢میشه اگر حوصله داشتید واسم دعا کنید خدا به منم نی نی بده😢
1189

سلام من هر دفعه باردارمیشم بعد شنیدن ضربان قلبشون دیگه رشد نمیکنن.سونو ک رفتم گفت رحمت عالیه.تخمکهات کوچولو هستن اما فعالن.کلا همه چی خوب

فقط  مورفولوژی و سرعت اسپرم شوهرم بد بود.فقط سیزده میلیون اسپرم طبیعی داشت

میتونه دلیل سقطهام این باشه؟

فقط 36 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا امام زمان تیکرمو خودت واقعیش کن.خسته شدم😔صلوات میفرستین؟

سلام منم دو دفعه باردار شدم که خود به خود سقط میشه تعداد اسپرم همسرم عالی ولی خوب حرکتش افتضاح چه کار باید بکنیم ؟

خدای عزیـــــزم مگر من جز تو که را دارم که وقتی دلم بگیرد، بیایم و با او درد و دل کنم و بشود آرامِ جــــــــــانم خدای من اگر تو بخشش نکنی؛ اگر از محبتت محرومم کنی چیزی نمی‌ماند برایم ای بهترینم... مرا هدایت کن؛این بندۂ خطاکارت را هدایت کن که خطا نرود...(راه کسانی که ايشان را نعمت داده‌ای، نه خشم گرفتگان بر آنها و نه گمراهان)خودم خوب می‌دانم گهگاهی پایِ ایمانم لنگ می‌زند، من خوب می‌دانم که چه عهدهایی را که با تو بسته‌ام و شکسته‌ام …اما خوب میدانی خدایِ خوبم که من لحظه لحظه تو را نفس میکشم.خدایِ عزیزم مثل همیشه کنارم باش 
سلام من هر دفعه باردارمیشم بعد شنیدن ضربان قلبشون دیگه رشد نمیکنن.سونو ک رفتم گفت رحمت عالیه.تخمکهات ...

اره عزیز نطفه شوهرت ضعیفه ک جنین رشد نمیکنه باید تقویت شه گلم ولی نگران نباش همین ک باردار میشی جای امیدی هست یعنی اسپرمه میتونه خودشو ب تخمک برسونه

هرکسی نمیدونه ک چراحامله نمیشه اینوبخونه https://www.ninisite.com/discussion/topic/2429093/%d9%86%d8%a7%d8%b2%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%b9%d9%84%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%ae%d8%aa%d9%84%d9%81%db%8c-%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d9%85%d8%ab%d9%84
سلام منم دو دفعه باردار شدم که خود به خود سقط میشه تعداد اسپرم همسرم عالی ولی خوب حرکتش افتضاح چه کا ...

واسه تحرک کپسول موتیلیتی بووست عالیه

هرکسی نمیدونه ک چراحامله نمیشه اینوبخونه https://www.ninisite.com/discussion/topic/2429093/%d9%86%d8%a7%d8%b2%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%b9%d9%84%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%ae%d8%aa%d9%84%d9%81%db%8c-%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d9%85%d8%ab%d9%84
واسه تحرک کپسول موتیلیتی بووست عالیه

الان دکتر بهش ولمن کانسپشن داده با یه دارو که مایع ال کاترین 

من رفتم دکتر گفت وقتی دو دفعه باردار شدی یعنی مشکل از همسرت نیست اسپرم ضعیف یا خراب اصلا بالا نمیرسه وقتی دو دفعه باردار شدی یعنی خوب یبوده

خدای عزیـــــزم مگر من جز تو که را دارم که وقتی دلم بگیرد، بیایم و با او درد و دل کنم و بشود آرامِ جــــــــــانم خدای من اگر تو بخشش نکنی؛ اگر از محبتت محرومم کنی چیزی نمی‌ماند برایم ای بهترینم... مرا هدایت کن؛این بندۂ خطاکارت را هدایت کن که خطا نرود...(راه کسانی که ايشان را نعمت داده‌ای، نه خشم گرفتگان بر آنها و نه گمراهان)خودم خوب می‌دانم گهگاهی پایِ ایمانم لنگ می‌زند، من خوب می‌دانم که چه عهدهایی را که با تو بسته‌ام و شکسته‌ام …اما خوب میدانی خدایِ خوبم که من لحظه لحظه تو را نفس میکشم.خدایِ عزیزم مثل همیشه کنارم باش 
1179
اره عزیز نطفه شوهرت ضعیفه ک جنین رشد نمیکنه باید تقویت شه گلم ولی نگران نباش همین ک باردار میشی جای ...

بهش زینک میدم و ویتامین ای و فولیک اسید و ال کارنتین

خرما با روغن زیتون.تخم مرغ محلی با روغن زیتون

توی غذاهاشم بیشتر روغن زیتون یا کره محلی میریزم

فقط 36 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا امام زمان تیکرمو خودت واقعیش کن.خسته شدم😔صلوات میفرستین؟
بهش زینک میدم و ویتامین ای و فولیک اسید و ال کارنتین خرما با روغن زیتون.تخم مرغ محلی با روغن زیتون ...

عاااالیه

تعداد اسپرم: ازنظر علمی اسپرمی حداقلش باید۱۵میلیون باشه .بعضی پزشکا معتقدن ک اسپرم زیر۱۵میلیون اصن آ ...

عزیزم . الان من کلینک نوبن برم خوبه . این ازمایشارو برام میده توروخدا خدا خیرت بده . الهی نینیت ساام بیاد بغلت . زیر سایه و خودتو شوهرت بزرگ بشه . 

کمکم کن من بچه دار نشم زندگیم از هم مبپاشه . کدوم کلینیک ردم .شخصی خیلی رفتم دوتا ای وی اف ناموفقم داشتم . قرار بود یه نوبت دیگم ای وی اف کنم سه تا جنین داشتم که شوهرم چون نا امید شده بود بدون اطلاع من جنینامو اهدا کرده😭😭😭😭

همه دوست و اشنا همه میان به شوهرم میگن زن.بگیر . رندگیم داره نابود میشه تورو خدا کمکم کن فداتشم

عزیزم . الان من کلینک نوبن برم خوبه . این ازمایشارو برام میده توروخدا خدا خیرت بده . الهی نینیت ساام ...

عزیزدلم دقیق مشکلت چیه

عزیزم . الان من کلینک نوبن برم خوبه . این ازمایشارو برام میده توروخدا خدا خیرت بده . الهی نینیت ساام ...

مشکل هورمونی داری یا تنبلی تخمدانه

چیه

دقیق

1178