2733
2734
عنوان

کسی اریتمی قلبی داره؟؟؟

2162 بازدید | 23 پست

از آریتمی و تنگی نفس خیلی اذیتم نمیدونم چیکار کنم دکتر رفتم چندتا قرص برام نوشت ولی یه مدت خوردم افت فشار داشتم دیگه نخوردم الان اذیتم کسی مثل من هست؟چیکار کرده براش؟

بنام خدا

زن عموی من داشت عمل کرد الان حالش خوب شده

توجه کنید...اگر میتونید برای شفای یه پسربچه 15 ساله صرعی هفت تا حمد  بخونید باشد که خدا به دل پاک شما عزیزان نگاه کنه و دعاتون مستجاب بشه خیلی ممنون   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بمنم گفتن عمل ولی خیلی میترسم.کجا عمل کردن؟

تهران

فک کنم بیمارستان نمیدونم دقیق

امام بود؟

توجه کنید...اگر میتونید برای شفای یه پسربچه 15 ساله صرعی هفت تا حمد  بخونید باشد که خدا به دل پاک شما عزیزان نگاه کنه و دعاتون مستجاب بشه خیلی ممنون   

من پارسال ازین دستگاهها وصل کردن واسم اسمش یادم نیس،تو اون افتاده بود که چند مورد آریتمی داشتم دکتر قرص متورال داد هنوزم گاهی آریتمی دارم یکمم از اعصابه. واسه من به عمل نکشیده خدارو شکر.

انشالله شما هم خدا شفاتون بده

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
ممونم.بمن کونکور داده.اسم دستگاه هولتره

آهان هولتر یادم اومد.

نگران نباش خوب میشی من خیلی بهتر شدم استرس تاثیر داره از استرس دور شو

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2738
آهان هولتر یادم اومد. نگران نباش خوب میشی من خیلی بهتر شدم استرس تاثیر داره از استرس دور شو

ان شالله خوب شم برام دعا کنید چون همزمان تپش قلب شدید دارم واقعا اذیتم.خیلییی دعام. کنید.ممنون

ان شالله خوب شم برام دعا کنید چون همزمان تپش قلب شدید دارم واقعا اذیتم.خیلییی دعام. کنید.ممنون

من تپشم داشتم همش ۱۳۰ ، ۱۴۰ هنوزم مریض میشم به ۱۵۰ هم میرسه😂

من تپشم داشتم همش ۱۳۰ ، ۱۴۰ هنوزم مریض میشم به ۱۵۰ هم میرسه😂

این لبخندی که ته تاپیکم گذاشتم...

قرص من الان همینه.

هرچی قرص خوردم خوب نشدم

2706