2726

مثلا من یه زمانی عینکی بودم دلم میخواست سر آدمایی ک میومدن جلو میپرسیدن شماره عینکت چنده😤 رو از گردنشون جدا کنم.... (آخه یکی نبود بگه به تو چه فضولی مگه اه) یا میگفتن عینکتو بده یه لحظه ما بزنیم بعد میگفتن واااای چقد چشمت ضعیفه، بعد انگشتاشونو میاوردن بالا به حالت تمسخر میگفتن این چن تاس اونا رو هم  که کلا دوست داشتم تبخیر کنم...

تا دوسال پیش که عمل لازک انجام دادم خدا شاهده از فرط هیجان میرفتم یه کنج خلوت پیدا میکردم فریاد شادی سر میدادم😅

شما هم چارتا پست بذارید از چیزایی که خوشتون نمیاد بلکه بیشعورا بفهمن چ چیزایی رو هی نباید تو چشم طرف بکوبونن 😒

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم عینکیم الان خوب خوب شدی ؟؟؟

خدا رو شکر فعلا ک خوبم عزیزم ☺

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
2728

چن وقته ازرداج کردی چندتا بچه داری 😬😬 این سوالا کفریم میکنه

مادر آفریده شد تا جمعه ها کسی باشد دلش تنگمان شود، آفریده شد تا دل ببرد از ادمی و اگر نباشد جای خال اش زندگی را خالی کند از سکنه... آفریده شد تا دستهایش هر غذایی را خوشمزه، هر دردی را التیام، هر دعایی را مستجاب و هر زندگی را بخیر کند.... مادر زندگی در کنارت چقدر زیباست
عمل لازک که انجام دادی عوارضی نداشت؟ الان مشکلی نداری؟

ن گلم عالی بود خدا رو شکر تا حالا ک مشکلی پیش نیومده🙂

آدمایی که قضاوت میکنن

آدمایی که غیبت میکنن

متنفرم

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
یکم چاق شو😡😡😡😡😡به توچه مربوط نکبت رواعصابمه کلا  

اخ گفتی اینو هم حالا ب من میگن

وااای چقد لاغر شدی😣 

حالا خوبه من همیشه لاغر بودم 

اینایی که بهم میگن خبببب شوهرت خوبه؟ اهل زندگیه؟ بعد سرشونو با تاسف تکون میدن 😩😩 

مادر آفریده شد تا جمعه ها کسی باشد دلش تنگمان شود، آفریده شد تا دل ببرد از ادمی و اگر نباشد جای خال اش زندگی را خالی کند از سکنه... آفریده شد تا دستهایش هر غذایی را خوشمزه، هر دردی را التیام، هر دعایی را مستجاب و هر زندگی را بخیر کند.... مادر زندگی در کنارت چقدر زیباست
2706