2410
2553
عنوان

چه جوری برگشت

| مشاهده متن کامل بحث + 10737 بازدید | 37 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خودش رفت یا خودت گفتی برو؟

من بعد ۵ سال دوستی خودم گفتم نمیخوامت چند ماهی رفت دوباره برگشت گفت نمیتونم بدون تو زندگی سخته خلاصه دوباره با هم دوست شدیم و دو سال بعدشم ازدواج کردیم الانم ۱۰ ساله از اون روز میگذره 

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄
2456
قرار نیست تو چیزیت باشه که یکی دوستت نداشته باشه..قرارم نیست عالی باشی تا کسی دوستت داشته باشه همه ...

خیلی ممنونم عزیزم واسه حرفایه قشنگت دستت دردنکنه وقت گذاشتی خواهری

سعی میکنم روخودم کارکنم

❤اللّهم صل علی محمّد وآل محمّد وعجل فرجهم❤
خودش رفت یا خودت گفتی برو؟ من بعد ۵ سال دوستی خودم گفتم نمیخوامت چند ماهی رفت دوباره برگشت گفت نمیت ...

خب چرا گفتی نمیخوامت؟

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد
خودش رفت یا خودت گفتی برو؟ من بعد ۵ سال دوستی خودم گفتم نمیخوامت چند ماهی رفت دوباره برگشت گفت نمیت ...

عزیزم ای جان خوشبخت باشی انشاالله خودش رفت خوشی زدزیردلش

2714
عزیزم ای جان خوشبخت باشی انشاالله خودش رفت خوشی زدزیردلش

خوب نرو سراغش حالا حالا اگه خیلی دلتنگ شدی یه چراغ سبز نشون بده بخوادت برمیگرده ولی منتشو نکش که بعدا دودش به چشمت میره یه مدتی صبوری کن ببین خدا چی میخواد

خوب نرو سراغش حالا حالا اگه خیلی دلتنگ شدی یه چراغ سبز نشون بده بخوادت برمیگرده ولی منتشو نکش که بعد ...

خیلی دلتنگم الان یک ماهونیمه توانتظارم

خیلی دلتنگم الان یک ماهونیمه توانتظارم

خب یه کاری بکن ولی به طور نامحسوس که ندونه میخوای منت کشی کنی دیگه خودت فکر کن ببین باید چکار کنی .هر چه خدا قسمت کنه همون میشه اگه خوشبختت میکنه ان شا الله بر گرده

2706