2733
2739
من انجام میدم ولی هیج تغییری احساس نمیکنم

من بعد سقط خوردم معذرت میخوام اما خونابه و یه چیزهای زردی ازم خارج میشد ..بعد دوره احساس بهتری داشتم..بعد اونم لخته های دوران پریودیم کمتر شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به این صورت که از روز ۵ پری به مدت ۱۵ روز  پیاز پوست نارنجی رو چهار یا شش قسمت کرده یه لیوان ...

تو روز عادی نمیشه؟؟اخه من تنبلی تخمدان دارم نمیدونم کی پریود میشم اصلا شایدم نشم!!! نمیشه ی روزی رو انتخاب کنم بخورم ؟حتماباید روز پنجم وری باشه؟

2738
تو روز عادی نمیشه؟؟اخه من تنبلی تخمدان دارم نمیدونم کی پریود میشم اصلا شایدم نشم!!! نمیشه ی روزی رو ...

برای کسایی که پریود شون قطع شده یا بی نظمی و تنبلی تخمدان دارن میتونن از یک روز شروع کنن و دورشو منظم تموم کنن 

من خودم دستی در طب سنتی دارم

من رحمم پاک پاک

بقول دکتر رحم ب این تمیزی و خوبی ندیدم

امامتاسفانه بعد بارداری حین بارداری ی کیست داخل رحمم شرو ب رشد کرد

الان قد کف دست شده

تو دوره دوم پیاز درمانی ام الان 

البته درکتار پیاز افنان هم مصرف میکنم 

البته روش پیاز درمانی من ب این صورت ک از روز اول پریود مصرف پیاز شرو میشه تا ۱۵روز

دوره سومم رو تموم کنم برم سونو ببینم در چ حاله

سلام عزیزم اگر نظراتت بامن متفاوته اگر مخالف حرف و ایده و عقیده  من هستی اگر احساس فرهیختگی داری و پیام منو بی فرهنگی میدونی خواهش میکمم ریپلای نکن و نظر عقده و سطح فرهنگ تو برای خودت حفظ کن و نگهدار بدون باهمون کلمه اول ک حس کنم میخای ابراز عقیده کنی من دیگ بقیه شو نمیخونم و جوابی هم نمیدم همونطور ک من بارها مخالف عقیده ای بودم ولی خوندم و گذشتم