2733
2734
عنوان

سونوی قلب کی باید برم؟

96 بازدید | 9 پست

امروز آز دادم و فهمیدم حامله م.

ان شالله خدا به تمام منتظرا نی نی بده.

الان خدای نکرده بابت حاملگی پوچ و قلب استرس دارم

خداجونم عاشقتم بابت همه چیز😍😙

هرلحظه استرس یه چیزی هست خودتو بسپار به خدااا عزیزم نمیشه سرهر سونو تن آدم بلرزه خدا بخواد نگهش میداره 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استرس نداشته باش گلم یه ماه دیگه برو سونو

نمیشه ادم فکرو خیال میکنه 😟 اصلا تو این دنیا نیسم از وقتی حامله م.سونوی قلبم که جای خود دارد

2728
هرلحظه استرس یه چیزی هست خودتو بسپار به خدااا عزیزم نمیشه سرهر سونو تن آدم بلرزه خدا بخواد نگهش میدا ...

منم فک میکنم میبینم همین جوره چون تو اوج ناامیدی داد بهم😍😘

منم فک میکنم میبینم همین جوره چون تو اوج ناامیدی داد بهم😍😘

بخدا منم دارم تجربش میکنم هرلحظه میگم چی میشه از استرس فقط دعا میخونم بعد با خودم میگم دست من نیست دست خداست منم شنبه میرم سونو واسه قلبش میشه ۷ هفته

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
نمیشه ادم فکرو خیال میکنه 😟 اصلا تو این دنیا نیسم از وقتی حامله م.سونوی قلبم که جای خود دارد

درکت میکنم گلم سرتو گرم کن با چیزای دیگه خدا خودش نگهش میداره

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
بخدا منم دارم تجربش میکنم هرلحظه میگم چی میشه از استرس فقط دعا میخونم بعد با خودم میگم دست من نیست د ...

انشالله که نی نی دوتامون ناز و سرحالن و صدای قشنگ قلبشونو میشنویم

2738
درکت میکنم گلم سرتو گرم کن با چیزای دیگه خدا خودش نگهش میداره

باز خوبه من نصف روز چه بخوام چه نخوام چون مدرسه م و معلمم بچه های کلاس اولی کلا هوش و حواس ادمو پرت میکنن.

باز خوبه من نصف روز چه بخوام چه نخوام چون مدرسه م و معلمم بچه های کلاس اولی کلا هوش و حواس ادمو پرت ...

خخخخ اره سرم اومده بعد مدرسه هم که آدم ذهنش درگیر باز

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹