2737
2734

وقیح مرتب داره تاپیک عکس کاربرها رو میزنه.

وقتی بعد از یک ساعت گزارش زدن و صداکردن،تاپیک رو میترکونین،حتی قطع کاربریش نمیکنید.

پاسخگو باشید لطفا.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که میگم مونا تهرانیه این وقیح😂

به جان خودم اگه قطع دسترسی بشم از دستتون ناراحت میشم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2731

حتی پیگیری هم نمیشه.کسی که داره با روان همه بازی میکنه.

خانما هم که روز به روز عکسای بدتری میذارن.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
2738
احوالپرسی میکنن با هم    

منشن میکنن دوستاشون رو😐

گزارش  که نمیزنن هیچ عکس درخواستی هم اضافه شده.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی یار کجایی/دقیقا کجایی (لطفا با صدای محسن چاووشی خونده بشه تا شاید مسئولین پاسخگو باشن)

من که همشون رو صدا زدم و گزارش زدم خیلی طول کشید تا فقط تاپیک رو تعطیل کنن.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

وقیح برا سایت لازمه پ هیچ وقت حذفش نمیکنن یک

هرچی بیشتر عز و جز کنیم بدتر میکنه پ باید نشونش بدیم ی ورمونه تا دور برش نداره دو

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
منشن میکنن دوستاشون رو😐 گزارش  که نمیزنن هیچ عکس درخواستی هم اضافه شده.

یادمان نرود...انسان بودن،پاک بودن،مسیول بودن و در اندیشه سرنوشت دیگران بودن،وظیفه نیست! بلکه باید جزء صفت آدمی باشد.
اصن سایت باید ی اقدام درست درمون بکنه نمیشه ک کاربری بسازه بیاد ی عده رو اذیت کنه و بره

دقیقا.

من خودم اصلا عکس نمیذارم.و عقیده دارم اشتباهه.اما خب اینم نشد که یه روانی اعصاب همه رو بهم بریزه.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706