2733
2734

سلام به همگی دوستان من باردارم و توی  ۷ هفته هستم خداروشکر میکنم که بعد از ۲ سال باردار شدم ( نه خودم مشکلی داشتم نه شوهرم ولی باردار نمیشدم و دکتر گفت که باید iui کنی)

این پست رو به عشق دوستایی گذاشتم که دلشون میخواد باردار بشن اما نمیشه

من از روش پیاز درمانی استفاده کردم البته این روش برای خانمهای تنبلی تخمک بسیار خوبه

*****من از روز پنج پریود تا ۱۲ پریود از این روش استفاده کردم :

اول ۲ لیوان آب گذاشتم جوش بیاد بعد از به جوش امدن آب ، ۲ عدد پیاز زرد یا نارنجی( حتما زرد باشه چون هورمون زنانه بیشتری داره) به ۳ یا ۴ قسمت تقسیم کردم بعد درش رو گذاشتم تا ۵ دقیقه بجوشه البته زیرشو کم کردم و بعد زیر گاز رو خاموش کردم و گذاشتم که ولرم بشه و اب پیاز رو که حدودا یک لیوان میشه رو خوردم ( خیلی طعم خوبی نداره اما به شیرینی بچه دار شدن می ارزه )

*****دومین کاری که کردم از روز اول پریود پیاز زرد فراووووووووووووووووووون میخوردم همراه غذام ( چون پیاز زرد هورمون زنانه رو زیاد میکنه )

و خدارو هزاران مرتبه شکر در ماه دوم حامله شدم البته میگن این روش پیازدرمانی تا ۳ دوره انجام بشه ولی من بعد از دو دوره جواب گرفتم و البته قبلش خیلی سرچ کردم درمورد پیاز درمانی

و یه چیز دیگه اینکه پریوده تون عقب و جلو میشه اصلا اصلا نگران نباشید برای من دوره اول ۲ روز جلو انداختم و دوره دوم ۴ روز جلو انداختم

خوشحال میشم سهمی در خوشحالی شما خانمهای عزیز داشته باشم و دلم میخواست خوشحالیمو با شما سهیم باشم

با پیاز درمانی باردار شدم ،دوستان من باردارم خداروشکر میکنم که بعد از ۲ سال باردار شدم ( نه خودم مشکلی داشتم نه شوهرم ولی باردار نمیشدم )                      من از روش پیاز درمانی استفاده کردم البته این روش برای خانمهای تنبلی تخمک بسیار خوبه ( فقط هورمون پرولکتین بالا نباشه درصورت بالا بودن درمان کنید بعد پیاز درمانی کنید )                                        *****من از روز پنج پریود تا ۱۲ پریود از این روش استفاده کردم :اول ۲ لیوان آب گذاشتم جوش بیاد بعد ۲ عدد پیاز زرد ( حتما زرد باشه چون هورمون زنانه بیشتری داره) به ۳ یا ۴ قسمت تقسیم کردم در قابلمه ریختم بعد گذاشتم تا ۵ دقیقه بجوشه و بعد زیر گاز رو خاموش کردم و گذاشتم که ولرم بشه و اب پیاز رو که حدودا یک لیوان میشه رو خوردم ( خیلی طعم خوبی نداره اما به شیرینی بچه دار شدن می ارزه )و خدارو هزاران مرتبه شکر در ماه دوم حامله شدم البته میگن این روش پیازدرمانی تا ۳ دوره انجام بشه ولی من بعد از دو دوره جواب گرفتم

عزيزم براي كيست تخمدان هم خوبه؟!

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزيزم براي كيست تخمدان هم خوبه؟!

برای کیست هم خیلی خوبه 

با پیاز درمانی باردار شدم ،دوستان من باردارم خداروشکر میکنم که بعد از ۲ سال باردار شدم ( نه خودم مشکلی داشتم نه شوهرم ولی باردار نمیشدم )                      من از روش پیاز درمانی استفاده کردم البته این روش برای خانمهای تنبلی تخمک بسیار خوبه ( فقط هورمون پرولکتین بالا نباشه درصورت بالا بودن درمان کنید بعد پیاز درمانی کنید )                                        *****من از روز پنج پریود تا ۱۲ پریود از این روش استفاده کردم :اول ۲ لیوان آب گذاشتم جوش بیاد بعد ۲ عدد پیاز زرد ( حتما زرد باشه چون هورمون زنانه بیشتری داره) به ۳ یا ۴ قسمت تقسیم کردم در قابلمه ریختم بعد گذاشتم تا ۵ دقیقه بجوشه و بعد زیر گاز رو خاموش کردم و گذاشتم که ولرم بشه و اب پیاز رو که حدودا یک لیوان میشه رو خوردم ( خیلی طعم خوبی نداره اما به شیرینی بچه دار شدن می ارزه )و خدارو هزاران مرتبه شکر در ماه دوم حامله شدم البته میگن این روش پیازدرمانی تا ۳ دوره انجام بشه ولی من بعد از دو دوره جواب گرفتم
2738
الهی  مبارک باشه 😍😍😍😍 فقط خنده ام گرفته بچه دنیا بیاد بو پیاز میده 😂😂😂

عزیزم 😍😂

خدایا همه را خوشبخت کن ،،، برای حاجت رواییم صلوات میفرستی ؟ ممنونم  💙💙💙

منم از پیاز درمانی نتیجه گرفتم هیچوقت ترسحات تخمک گذاری تو متاهلی نداشتم ولی با پیاز درمانی قشنگ ۱۴ پری ترشحات تخمک گذاری داشتم البته شوهرمم ضعیف بود که دارو خورد اگه میخواین طعمش اذیتتون نکنه با نی بنوسید و دماغتون را همزمان بگیرید و به محض تموم سدن ادامسی چیزی قبل از باز کردن دماغتون بگذارید دهنتون اینجوری اصلا طعمشو نمیفهمید خواهش میکنم برای سلامت بدنیا اومدن نی نیم صلوات بفرستید  

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
منم با امروز۶روزه پیاز درمانیو شروع کردم.پریودیم همیشه تا سوم یا چهارم بیشترنبودالان تا هفتمم ادامه ...

به هیچ وجه نگران نباش عزیزم این تغییرات طبیعیه تازه خوشحالم باید باشی من ماه آخرم که بعدش حامله شدم ۱۱ روز خونریزی و لکه بینی ام طول کشید هنگ کردم انقدر طولانی شده بود اما بعد فهمیدم که باردارم

2706