1147
44

بچه ها جان عکس رو نصفه میذارم ک مجبور نشم پاک کنم . فقطم جنبه سرگرمی داره یوقت سوتفاهم نشه 🤒 

اگ ناراحت شدید یا هرچی من پیشاپیش معذرت میخوام و ممنون از تایمی ک گذاشتید . 

پ ن :جنبشو دارم اگ مسخره کردینو‌اینا ناراحت نمیشم 🤦🏻‍♀️😂😂خودمم از بدونه ارایشم خندم میگیره 

When  you  recieve at my LEVEL evaluat me before that  you  only take a sit and encourage me 👽

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

1156

بذار دیر بذاری اخخخخ تف میندازم

های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1189

فوق العاده زیبا😍جزو زیباترینایی هستی که دیدم

معرفی میکنم😊 مامان آینده هستم😃😍 به زودیییییییییییییی خیلی زود نی نی خوشملم میاد تو بغلم😎 بگو ان شاء ا...🌹🙏⁦❤️⁩
1179

خيلى هم خوشگل

‏دخترا وقتی لباس دخترونه میپوشن قشنگ میشن، لباس پسرونه میپوشن قشنگ میشن، لباس نظامی میپوشن قشنگ میشن، لباس نمیپوشن قشنگ میشن. خدایا چیه این موجود اصلا، تمام تنم داره میلرزه
1178