2726

عزيزم تو ماه هاي آخر هر دردي داري به بيمارستان مراجعه كن

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

بستگی داره هفته چند باشی،معمولا  دوماه اخر میگن رحم انقباضات بی درد داره برای آماده سازی بدن برای زایمان،وقتی فاصله دردها کم شه زمانه زایمانه،و دقت کنین کیسه آب جنین نشتی نده و...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فکر نکنم درد زایمان اولش شبیه درد پریودیه بعد کم کم به درد زایمان نزدیک میشه بعد هفته های اخر بهتره دوروزدرمیون نوار قلب بدی 

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️
2728
بستگی داره هفته چند باشی،معمولا  دوماه اخر میگن رحم انقباضات بی درد داره برای آماده سازی بدن بر ...

۳۸هفته تکمیل...

هرکسی بوسه ستاند ز لب یار کسی، بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند
فکر نکنم درد زایمان اولش شبیه درد پریودیه بعد کم کم به درد زایمان نزدیک میشه بعد هفته های اخر بهتره ...

برم بیمارستان برام میگیرن؟

برم بیمارستان برام میگیرن؟

عزیزم بستگی داره اگه حرکتش خوبه لزومی نداره

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️
منم دیروز رفتم معاینه لگن .گفت یک سانتی .نمی‌دونم دیگه کی دردام شروع میشه.

من چند روز پیش رفتم هیچی باز نبودم

الان ولی استخونای لگنم ب شدت درد میکنه.شما نداری؟

من چند روز پیش رفتم هیچی باز نبودم الان ولی استخونای لگنم ب شدت درد میکنه.شما نداری؟

من درد پریودی و کمردرد داشتم اما از دیشب که معاینه کرده شدیدتر شده و بچه خودشو خیلی سفت می‌کنه شکمم مثل سن میشه همش...پیاده روی هم خیلی کردم دیشب .الان هم کمردردم.اما اونجوری نیست که غیر قابل تحمل باشه که برم بیمارستان

منم اینجوریم انگار زیر شکمم لگد زدم خیلی وحشتناکه دردش مخصوصا موقع دراز کشیدن خیلی درد میکنه دکتر گف ...

اره منم دقیقا این دردم دارم

من درد پریودی و کمردرد داشتم اما از دیشب که معاینه کرده شدیدتر شده و بچه خودشو خیلی سفت می‌کنه شکمم ...

میشه بگی پیاده روی از کی شروع کردی؟ من تازه میخوام شروع کنم...انقدم باد و بارون میاد نمیشه رف بیرون

2706