1061
648

عزيزم تو ماه هاي آخر هر دردي داري به بيمارستان مراجعه كن

حال من خوب استامـــا با❤️ تو❤️بهتر ميشوم 💏خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ ) 🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

بستگی داره هفته چند باشی،معمولا  دوماه اخر میگن رحم انقباضات بی درد داره برای آماده سازی بدن برای زایمان،وقتی فاصله دردها کم شه زمانه زایمانه،و دقت کنین کیسه آب جنین نشتی نده و...

فکر نکنم درد زایمان اولش شبیه درد پریودیه بعد کم کم به درد زایمان نزدیک میشه بعد هفته های اخر بهتره دوروزدرمیون نوار قلب بدی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پارادوکس جالبیه، جزو کشورهای با کمترین سرانه مطالعه تو جهان هستیم اونوقت واسه تحقیر یک نفر اون آدم رو بی‌سواد! خطاب میکنیم  تیکر تولدمه  امضای قبلیمو عوض کردم بخاطر قطع کاربری که شدم  

بستگی داره هفته چند باشی،معمولا  دوماه اخر میگن رحم انقباضات بی درد داره برای آماده سازی بدن بر ...

۳۸هفته تکمیل...

هرکسی بوسه ستاند ز لب یار کسی، بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند
1037
فکر نکنم درد زایمان اولش شبیه درد پریودیه بعد کم کم به درد زایمان نزدیک میشه بعد هفته های اخر بهتره ...

برم بیمارستان برام میگیرن؟

برم بیمارستان برام میگیرن؟

عزیزم بستگی داره اگه حرکتش خوبه لزومی نداره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پارادوکس جالبیه، جزو کشورهای با کمترین سرانه مطالعه تو جهان هستیم اونوقت واسه تحقیر یک نفر اون آدم رو بی‌سواد! خطاب میکنیم  تیکر تولدمه  امضای قبلیمو عوض کردم بخاطر قطع کاربری که شدم  
1101
منم دیروز رفتم معاینه لگن .گفت یک سانتی .نمی‌دونم دیگه کی دردام شروع میشه.

من چند روز پیش رفتم هیچی باز نبودم

الان ولی استخونای لگنم ب شدت درد میکنه.شما نداری؟

من چند روز پیش رفتم هیچی باز نبودم الان ولی استخونای لگنم ب شدت درد میکنه.شما نداری؟

من درد پریودی و کمردرد داشتم اما از دیشب که معاینه کرده شدیدتر شده و بچه خودشو خیلی سفت می‌کنه شکمم مثل سن میشه همش...پیاده روی هم خیلی کردم دیشب .الان هم کمردردم.اما اونجوری نیست که غیر قابل تحمل باشه که برم بیمارستان

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم اینجوریم انگار زیر شکمم لگد زدم خیلی وحشتناکه دردش مخصوصا موقع دراز کشیدن خیلی درد میکنه دکتر گف ...

اره منم دقیقا این دردم دارم

من درد پریودی و کمردرد داشتم اما از دیشب که معاینه کرده شدیدتر شده و بچه خودشو خیلی سفت می‌کنه شکمم ...

میشه بگی پیاده روی از کی شروع کردی؟ من تازه میخوام شروع کنم...انقدم باد و بارون میاد نمیشه رف بیرون

1091
میشه بگی پیاده روی از کی شروع کردی؟ من تازه میخوام شروع کنم...انقدم باد و بارون میاد نمیشه رف بیرون

منم تازه شروع کردم بخاطر کار شوهرم زیاد نمیتونم برم پیاده‌روی..

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40