2733
2734
عنوان

چهار قلو باردارم

28184 بازدید | 156 پست

کسی تجربه داره لطفا بگه

قلبای هر ۴ تا تشکیل شده 

فقط احتمال زیاد زایمان زود رس دارم یعنی حتما نارس بدنیا میان

تعداد رای : 36
نظرسنجی
کاهش جنین بدم مشکلی برا بقیه نداره
10
27%
ریسک نکنم
26
72%
جان و جانان منین💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول اینکه مبارک بعد هم یازده قلو و شش قلو به دنیا اوردن چیزی نشده من بودم این کارو نمیکردم

من همیشه به کارنامه‌ام با این دید نگاه میکردم که عیب نداره نوزده برادر بیستِ،🤗هجده خواهر نوزدهه🙃، هفده داداش ناتنی هجدهِ☺، شونزده آبجی کوچیکِ هفدهِ🙂، همینجوری پیش میرفتم تا اینکه😮یه بار چاهار و نیم شدم😥حساب کردم دیدم میشه نوه عمه ی پسر خاله ی ۲۰😕😂😂
2728
2738

دختر عموی من داشت یکیش مشکل پیدا کرد دوماه بعدش فوت کرد سه تاش سالمن 

شکمش داشت میترکید سزارین کردنش 

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

واییی عزیزم مبارک باشه

ایشالا صحیح و سلامت هر ۴ تا به دنیا بیان

در مورد سوالت من هیچ اطلاعاتی ندارم

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
دختر عموی من داشت یکیش مشکل پیدا کرد دوماه بعدش فوت کرد سه تاش سالمن  شکمش داشت میترکید سزارین ...

آخه دکتر من میگه اصلا به ۹ ماه نمیکشم چون هم سنم پایینه همم سابقه زایمان تو ۶ ماهگی رو دارم

جان و جانان منین💕
2706