1177
648
عنوان

من دست میندازم دهن خودمو جر میدم

423 بازدید | 33 پست

اقا یه فامیل داریم دختراش تو شوهر کردن خیلی مهارت دارن 7 تا خواهرن همشون شوهر کردن خوبن

بقیه هم همینطوری 

یکی تو خیابون یکی رو میبینه بهش پیشنهاد میده باهاش ازدواج میکنه

من اما محل کارم پسره مجرد جلو چشام رژه میره نمیتونم هیچ غلطی کنم موندم تو کار خودم

دیگه واقعا نمیدونم چ کنم

هر جا تاپیک خرید عید و تکاپوی بهارو دیدن منم تگ کنین خیلی دوسدارم

دهنه منه ن دهن خودمو😁😐😁😐

شوهر ک افتخار نی بیا من شوهر

های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

جر بده 

مزاحمت نمیشم

من همیشه به کارنامه‌ام با این دید نگاه میکردم که عیب نداره نوزده برادر بیستِ،🤗هجده خواهر نوزدهه🙃، هفده داداش ناتنی هجدهِ☺، شونزده آبجی کوچیکِ هفدهِ🙂، همینجوری پیش میرفتم تا اینکه😮یه بار چاهار و نیم شدم😥حساب کردم دیدم میشه نوه عمه ی پسر خاله ی ۲۰😕😂😂
1156

آخرشم مث من چش بازارودرمیاری😁😁

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومده تودلم....دعاکن بمونه وخونموروشن کنه ....مرسی عزیزم.😊

با دهن جر خورده همون يه ذره شانسم از دست ميدي كه عزيز جان

‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم
1189

عزیزم اگه سرسنگین  رفتارکنی حتما یه پسرخوب بهت پیشنهادیده

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
دهنه منه ن دهن خودمو😁😐😁😐 شوهر ک افتخار نی بیا من شوهر

چرا من احتیج دارم 

من نمیدونم چرا نمیتونم باور کنم تو متاهلی 

تورو خدا عکستو عوض کن شاید باور کردم

هر جا تاپیک خرید عید و تکاپوی بهارو دیدن منم تگ کنین خیلی دوسدارم
1184
خخخخخ تو مگه چش بازارو دراوردی

اره😁😁بااین شوهرکردنم

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومده تودلم....دعاکن بمونه وخونموروشن کنه ....مرسی عزیزم.😊
1178