2737
2734

سلام خانوما من ۳ سال عروس یه خانواده شدم یه جاری کوچکتر و بزرگتر از خودم دارم جاری بزرگم خیلی با من لج میکنه با هم دیگه هم سن هستیم من اصلا باهاش کازی ندارم ولی مدام با من لج میکنه اطرافیان میگن بهت حسودی میکنع بخاطر اینکه تا ابتدایی درس خونده و خونه داره ولی من مهندسی دارم و سرکار میرم ولی اصلا اصلا من ادمی نیستم که بخوام با این چیزا پز بدم یا این کار های مسخره ....ولی خودش با من لج میکنه یهو دیگه باهام حرف نمیزنه برای یکی دوهفته میاد داخل به همه سلام میده جز من مادرشوهرم هی نصیحت میکنه میگه اون بزرگتر تو بهش سلام بده بارها کوتاه اومدم با نوازش کردن بچش و .... دلش و نرم کردم ولی باز بعد سه چهار ماه شروع کرده خیلی هم دو رو هستش وقتی کسی نیست بی محل میکنه وقتی همه هستن همه چیز رو عادی جلوه میده حالا ماه پیش که عروسی کردم برای پاگشا دعوت کرد ولی انعام نداد ما خیلی زشت میدونیم که انعام به عروس ندن و بی احترامی حساب میشه البته دعوتش هم شبیه دعوت نبود من خونه مادرشوهرم بودم برادر شوهرم اومد پایین گفت به مامانش همه شام بیاید خونه ما مادرشوهرم میگه اون دعوتش بوده به هر حال بی احترامی های اینجوری خیلی انجام داده که توضیح بدم طولانی میشه دیگه تصمیم گرفتم بی محلش کنم.کلا با هم حرف نمیزنیم و سلام و علیک هییییچی مادرشوهزم بارها همش بهم میگه تو کوتاه بیا ولی واقعا نمی تونم شخصیت خودمو خورد کنم احتمالا می خوان روبه رومون کنن حتما اون میگه من هییییچ مشکلی ندازم عسل با من حرف نمیزنه اخه همه کاراش رو زیر زیری انجام میده من چی کنم چجوری باید باهاش رفتار کنم 

تیکر عروسیمه 😙😙😙یه دنیا ممنون میشم اگه یه صلوات برای زندگی منو شوهرم بفرستید

یک رویه مشخص داشته باشید و در هر حالتی  همون سبک رفتار کنید ؛  در عین احترام ؛ سنگین و موقر !

ب عروس انعام نمیدن ! انعام برای گارسون و ... استفاده میشه !

هدیه ی پاگشا ...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

نمی دونم متوجه شدید چه تیپ شخصیتی داره یا نه ولی اگه متوجه شدید بگید چجوری باهاش رفتار کنم اصلا برام مهم نیستش ولی اینکه هر سری مادرشوهرم بخواد نصیحت کنه و اشاره کنه که بهش سلام بده اعصابم بهم میریزه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک رویه مشخص داشته باشید و در هر حالتی  همون سبک رفتار کنید ؛  در عین احترام ؛ سنگین و موق ...

همون هدیه که شما میگی ما بهش میگیم انعام منظورم همون بود 

2728
یک رویه مشخص داشته باشید و در هر حالتی  همون سبک رفتار کنید ؛  در عین احترام ؛ سنگین و موق ...

دقیقا همین شکل رفتار میکنم نه تنها با جاریم بلکه با همه خانواده همسرم 

بنظرم سلام دادن  جزء ادب و تربیت خانوادگی محسوب میشه !

و صد البته آشنایی ب آداب معاشرت آدمها رو میرسونه

شما رویه خودتونو داشته باشید ! ایشونم بالاخره یه روزی متوجه زشتی رفتارشون میشن !

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738
مادر شوهر منم همش میگه اون عروس بزرگه بهش احترام بزار حتی اگه بی احترامی کرد😳منم چند بار احترام گزا ...

مادرشوهر منم همش همینو میگه ولی بهش گفتم که احترامم خط قرمزم هستش 

مثل خودش باش اگه باهات گرم میگیره توام گرم بگیر اگه حرف نمیزنه توام حرف نزن.فقط تابلو بیمحلی نکن که همه فکر کنن تقصیر تویه خودت باش.در ضمت دلیلی نداره مادرشوهر بفهمه اصلا بهش راجب اینا چیزی نگو که بخواد نصیحتت کنه یا حواسش به شماها باشه 

به نظر من شما هم دیگه ب کسی نگو ک باهم مشکل دارید مثل خودش باش زیاد محل نده سنگین باش و اگرم کسی چیز ...

از محل دادن و .... گذشته کلا قهریم و حرف نمیزنیم مادرشوهرمم می خواد به زور اشتیمون بده 

درست مثل جاری من .دمدمیه یهو میبینی قهره یهو مبیبنی اومد خونم.اصلا معلوم نیست.ولی اخرین بار پشت سرم حرف زد ب ناحق منم باهاش قطع رابطه کردم اصلا حرف نمی زم باهاشون .تو هم اگه خیلی اذیت میشی قطع ارتباط کن.یا نه سلام علیک تو حفظ کن ولی صمیمی نشو...ب مادرشوهرتم بگو دیگ هرچی خودم صلاح بدونم همون کارو میکمم

بنظرم سلام دادن  جزء ادب و تربیت خانوادگی محسوب میشه ! و صد البته آشنایی ب آداب معاشرت آدمها ر ...

یعنی من کوتاه بیام بهش سلام کنم این قضیه رو تموم کنم 

2706