2726
عنوان

کمکم کنین توروخدا

281 بازدید | 49 پست

بخدا انقد اول صبح گریه کردم دارم میمیرم پسرم مریض شده بود ک بهش اموکسی کلاو بهش داد دکتر ک ازاون روز ک خورد اسهال شدید وابکی و بلغمی شد ک بردمش دوباره دکتر ک گفت حساسیت داشته قطع کن ولی اللن ۴روز هنوز اسهالش خوب نشد وبهش پودر کیدی لایک وقرص یومیگی داده ولی بازم همونجور دارم دق میکنم توروخدا نگرانم همه پشت بدن بچم زخم شده مدفوعشم ۳،۴باره ولی شدتش زیاده،۱.۵سالشهم

تا خداهست غم فردا رونداشته باش ...خدای امروز،فرداهم هست❤️

خوب بخاطر اثرات چرک خشکن صبر کن و پودر  ادامه بده و بهش چند روز شیر نده .... برنج و سیب زمینی و اگر ماش بجوشنی و آبشو بدی بخوره معجزه میکنه من برا دخترم در روز دو دفعه میدم زود خوب میشه 

خدا دردهای تو را می بیند، او فرصت های جدیدی برای تو فراهم می کند، فرصت های بزرگ تر و بهتر از قبل …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوب بخاطر اثرات چرک خشکن صبر کن و پودر  ادامه بده و بهش چند روز شیر نده .... برنج و سیب زمینی و ...

میشه بخاطر شیر باشه اخه الان این چند روزه اصلا غذا نخورده و فقط شیرمیخوره مریض حال نداره منم زورش نمیکنم

عزیزم ببر ی دکتر دیگ خوب ۴روز اسهاله بچه خوب مگ میشه 

یه دکتر خوب بردمش گفت اینا رو بده تا شنبه خوب نشد‌دوباره بیار ک‌ارمایش بده دیگه چیکارکنم بریدم

وایی عزیزم همیشه دارو میدی بدن بچه اگه کهیر بزنه یا اسهال واستفراغ بشه زود قطع کن دارو رو 

همون کیدی لاکت رو بده 

غذای شیرین یا پرادویه نده بهش 

غذای ابکی هم نده کته درست کن وسیب زمینی اب پز

یا مرغ بپز با زردچوبه کم و فلفلم نریز یه کمم نمک و ابلیمو بزن ک خوش طعم بشه بذار ابش کم شه بخوره 

انشاالله خوب میشه درکت میکنم من بچه م تب میکنه حالم بدمیشه دیگه اینطور موقع ها ک دیونه میشم از غصه

🌸🍃ڪــسے را ‎شریک قلبتــ کن که رد "خـ♥️ـدا را‎در چشمانشــ ببینــے ‎#یار_خداییَم_آرزوستــ ^.^
2706