2726

سلام

دوستان میدونید برای شکایت از هملکرد خانه بهداشت باید با کجا تماس گرفت؟

دیروز وقت واکسن دخترم بود خودم هم وقت دکتر داشتم با کلی دردسر ساعت ۱ و نیم خودمو رسوندم خانه بهداشت برای زدن واکسن دخترم بعد مسئولش میگه مراجعه صبح زیاد بوده دیگه نمیزنیم.‌میگم ساعت کاریتون تا چنده گفتن تا سه.‌گفتم خب واکسن بزنید گفتن دلمون نمیخواد..به همین راحتی...خیلی راحت گفت نمیخوام واکسن بزنم...چه جوری میخوان پولشون حلال باشه آخه؟

لطفا اگر شماره شکایت رو میدونید بفرستین ممنون میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یه شماره رو در و دیوارشون هست باید ب اون زنگ بزنی ب مدیر اونجا حداقل میگفتی

کلا دو نفر اونجا بودن هر دوشون پشت سیستم..هیچکس هم نبود خلوت خلوت بود بعد اینجور گفت...تو این تهرون شلوغ  و ترافیک  از مطب دکتر خودمو رسوندم خانه بهداشت ..قشنگ دو ساعت تو ترافیک بودم بعد اینجوری میکنن..

هفته پیشم واکسن بچه منو نزدن ...زنیکه ی بیشعور فقط نکیر و منکر پرسید جالبه هیشکی جز منم اونجا نبود . ...

.اینا مگه وظیفشون همین کار نیست خب اخه مادر و بچه مگه به دل شمان که پا میشن میان ..خدا خودش جواب میده هر کاری که جوابی هم داره 

به معاونت درمان یا دانشگاه علوم‌پزشکی شهرتون هم میتونی زنگ بزتی بگی درمورد خانه بهداشت شکایت داری وصل میکنن قسمت مربوطه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

ولی اگه کوتاهی میبینید حتما طرح شکایت کنید نزارید حق مظلوم رو بگیرن...این مراکز شرح وظایف دارن اولین اصلش هم ارباب رجوعه که دیدم چقدر خوب برخورد کردن.

2706