1147
1292

سلام

دوستان میدونید برای شکایت از هملکرد خانه بهداشت باید با کجا تماس گرفت؟

دیروز وقت واکسن دخترم بود خودم هم وقت دکتر داشتم با کلی دردسر ساعت ۱ و نیم خودمو رسوندم خانه بهداشت برای زدن واکسن دخترم بعد مسئولش میگه مراجعه صبح زیاد بوده دیگه نمیزنیم.‌میگم ساعت کاریتون تا چنده گفتن تا سه.‌گفتم خب واکسن بزنید گفتن دلمون نمیخواد..به همین راحتی...خیلی راحت گفت نمیخوام واکسن بزنم...چه جوری میخوان پولشون حلال باشه آخه؟

لطفا اگر شماره شکایت رو میدونید بفرستین ممنون میشم

مرکز بهداشتا خیلی بیشعورن...دل منم ازشون خونه...😢

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبلا قلبم تو وجودم بود...الآن تو بغلمه...👶👶👶               مبینا عسل من خوش اومدی...                   منتظر خاطره ی زایمانم باشید...😉😉😉                    تیکر رفتن به دانشگاهمه...😬😬😬

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

1291

اصن مراکز درمانی دولتی همینن...انگار وظایفشون نیست...کلی منت میذارن بخوان یه کاری واست بکنن...😡😡😡

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبلا قلبم تو وجودم بود...الآن تو بغلمه...👶👶👶               مبینا عسل من خوش اومدی...                   منتظر خاطره ی زایمانم باشید...😉😉😉                    تیکر رفتن به دانشگاهمه...😬😬😬
یه شماره رو در و دیوارشون هست باید ب اون زنگ بزنی ب مدیر اونجا حداقل میگفتی

کلا دو نفر اونجا بودن هر دوشون پشت سیستم..هیچکس هم نبود خلوت خلوت بود بعد اینجور گفت...تو این تهرون شلوغ  و ترافیک  از مطب دکتر خودمو رسوندم خانه بهداشت ..قشنگ دو ساعت تو ترافیک بودم بعد اینجوری میکنن..

هفته پیشم واکسن بچه منو نزدن ...زنیکه ی بیشعور فقط نکیر و منکر پرسید جالبه هیشکی جز منم اونجا نبود . ...

.اینا مگه وظیفشون همین کار نیست خب اخه مادر و بچه مگه به دل شمان که پا میشن میان ..خدا خودش جواب میده هر کاری که جوابی هم داره 

1221

ولی اگه کوتاهی میبینید حتما طرح شکایت کنید نزارید حق مظلوم رو بگیرن...این مراکز شرح وظایف دارن اولین اصلش هم ارباب رجوعه که دیدم چقدر خوب برخورد کردن.

1267

از من پرسیدن قبل از تولدت مامانت کجا پرونده بارداریشو تشکیل داده بود؟؟؟؟!!!!

برای دختر چندماهه منم که ناشتا بود بود و بشدت گرسنه لج کردن نزدن وقتی هم شوهرم سرو صداکرد طرف اومد عمدا واکسنو محکم تو پشت بازوی دخترم کوبید که بچم نفسش رفت

عقده شدید دارن بعضیاشون

دیگه وظیفشونه ..خب چی میخوان اخه.

مرررریضن مررررییییض

من هم یبار مرخصی گرفتم با همسرم ساعت ۱۲ دخترمو بردیم واس قد و وزن ماهانه. ۶ نفر بیکار دورتادور نشسته بودن. یکی یکی مواخذم میکردن ک چرا اومدی. اصلا نیاز نیست هر ماه پاشی بیای قد و وزن بگیری مگه ما بیکاریم که هر ماه واست اینکارارو کنیم 😐😐😐😐😐

منم ازشون بدم میاد..

هی بمن میگه ج فلان آز مایش خودتو پسرتو بیار.. منم شنبه که رفتم واسه واکسن پسرم گفتم والا مامانم اومد خونمو تمیز کرد تمام آزمایشارو گم و گور کرد.‌ زنیکه برگشت گفت خب برو آزمایشگاه دوباره ج بگیر..

اومدیم خونه بشوهرم گفتم.. ایندفهرفتیم اگربازگفت که میگه ازبس پرروئه .. من میندازم گردن تو‌‌ ..که تونمیری بگیریو فلان..

آخه سر خواهرم دیدم چقدر دور جون همه دوستان .. بی تربیت و بی فرهنگن.. کلا راستشو بهشون نمیگم..

حالا باز مسئول اونجا آشنای شوهرمه.. وگرنه منو میخوردن.. احتمال داشت باهاشون دعوام بشه..

من هر بار رفتم کلی برام وقت گذاشتن خیلی هم مودب بودن، فقط واکسن رو تا ساعت ۱۲ میزنن که پزشک عمومی هم دارن،بعدش فقط قد و وزن میگیرن ، در آخر هم یه پیامک میاد که از کار فلان خانم که واکسن رو زده راضی هستید یا نه 

1290