2737
2734
عنوان

بلاکشون کردم :|

341 بازدید | 42 پست

دوستان من آدم صبوریم معمولا قر نمیزنم . دوا را نمیندازم ولی بعضی وقتا کلا یهو همه چی رو بهم میریزم. بعد میشینم ساعت ها گریه میکنم. مثلا سر شب رفتم تل دیدم هیشکی یه پیامی نمیده. انگار من اصلا وجود ندارم. همیشه من باید احوال بپرسم یا یه کلیپ خنده دار بفرستم که اونا هم بیان گپ بزنیم. نه  تولد. نه شب یلدا. نه سال تحویل هیشکی چیزی نمیفرسته. ولی من تاریخ تولد تک تک دوستام یادم میمونه و همیشه تبریک میگم...امشب خیلی دلم گرفته بود همه رو بلاک کردم. دوست و اشنا و فامیل و حتی خواهرمم که ازدواج کرده رو بلاک کردم...

طول میکشه تا بفهمی دوس داشتنِ آدما دست خودشون نیست ، دست هورموناشونه =)

خوب کردی برا کسی بمیر که برات تب کنه

من همیشه به کارنامه‌ام با این دید نگاه میکردم که عیب نداره نوزده برادر بیستِ،🤗هجده خواهر نوزدهه🙃، هفده داداش ناتنی هجدهِ☺، شونزده آبجی کوچیکِ هفدهِ🙂، همینجوری پیش میرفتم تا اینکه😮یه بار چاهار و نیم شدم😥حساب کردم دیدم میشه نوه عمه ی پسر خاله ی ۲۰😕😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

یکم زیاده روی کردی

من این موقع ها فوقش عکس یه دختر گریه ناک میذارم😂

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
من چی بگم الان تولدمه هیچکی ی پی ام نداد😔😔😔😔😔

تولدت مباااااارک😍😍😍

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2706