2726

هیچوقت بد دیگران رو نخواستم یا از اتفاقات خوبی که براشون میفته ناراحت نشدم که حسادت کنم فقط شاید به حال خودم افسوس خوردم

حتی نمیگم خدایا چرا اونا اره من نه فعلا ،چون میدونم هرچیزی زمان خودشو داره

اما امشب خبر ازدواج چند نفر رو که شنیدم یکم دلم گرفت

حس کردم نیاز دارم به افتادن این اتفاق

میشه سر نماز صبحتون

سر نماز شبتون

یا از ته دلتون 

دعا کنید برام که خدا صلاحم رو در حاجت رواییم و  رسیدن به عشقم  قرار بده 🙏🙏🙏 

پ.ن :دوستان جان ،بله ، میدونم خدا صلاح بندش رو بهتر میدونه

اما من عاجزانه میخوام به درگاهش این دعارو بکنم 

و از شما میخوام این دعارو بکنین 

انساءلله که همتون حاجتتون صلاحتون باشه و بزودیه زود اتفاق بیفته 

در کمال عشق و ارامش و سلامتی و دل شاد کنار عزیزانتون باشین

منتظرام دامنشون سبز بشه 

الهی امین 🙏🙏🙏🌹

چند سالته

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دعا میکنم برات حتتتمن

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
ای جانم،حتما دعا میکنم گلم

اولین پستت مبارک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
۲۶

چشم دعا میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

برات صلوات فرستادم

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
2706