2410
2553
عنوان

بیکارا بیاین بازی😁

| مشاهده متن کامل بحث + 2413 بازدید | 293 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بادمجونت ارزونيتون پول مول نميدم بهتون هاي هاي

بادمجون سیاه آوردیم کیف پولتونو بردیم

درمان تبخال و عفونت های تناسلی ب صورت گیاهی همدانیای گل تشریف بیارین مکانی مورد اعتماد برای خرید انواع عرقیات دارویی و گیاهی اصل و با کیفیت به ما بپیوندید لینک کانال@araghiat_giyahii
خب كارشناسيت نشون ميده پتانسيلشو داري ، يه هفته اول واسه پيدا كردن خضور ذهن ، بعدش ميفتي رو غلت ...

مرسی، اخه مهلت ثبت نام تموم شده من ثبت نام نکردم‌ که، فقط میخواستم ببینم چ زمانی ازمونش برگزار میشه با سطح سوالا اشنا بشم

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
2456
2714
جات خالی گرمه گرمه

خوشبحالت بیرون سرده سرده

درمان تبخال و عفونت های تناسلی ب صورت گیاهی همدانیای گل تشریف بیارین مکانی مورد اعتماد برای خرید انواع عرقیات دارویی و گیاهی اصل و با کیفیت به ما بپیوندید لینک کانال@araghiat_giyahii
من الان چجوريم😶

نمیدونم که🙈

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
چاره ش آب جوبه جوبه جوبه جوبه

وااااای چندششششششششششش.....اینجاش کاملا با اکو بود

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
2706