2726

سلام 

من ازمایش بارداری دادم.از اون فوری ها.۴۵دقیقه ای حاضر شد.رابطه پرخطر نداشتم.

عددش۲ممیز۸شد

منفی

منتها من دل درد وحشتناک دارم.تیر میکشه شدید.بعد ول میکنه

در زمان ا ر گ ا س م هم ب شدت درد میکشم.مثل درد پریودی.وحشتناک.بعد ۱دقیقه اروم میشه

امپول پروژسترون هم دوتا برای اولین بار زدم .پری عقب افتاده ۶روزه

بیبی چکمم پریروز زدم منفی بود.پررنگ

علت دردای گاهو بیگاه چیه؟چرا پری نمیشم؟

دکتر باید بری

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هم ب ارگاسم‌ک‌میرسم یهو درد وحشتناکی میگیرم هم دل درد میگیرم دل درد پریودی ولی پریود نمیشم

اگه نزدیک تخمک گذاریت باشه که طبیعیه.. اما عقب افتادن پری بخاطر اون امپول هم میشه..ازمایش خون بعد از یکی دوروز عقب انداختن نشون میده چه برسه ب 6روز..مسکن بخور ..دردت خوب بشه

اگه نزدیک تخمک گذاریت باشه که طبیعیه.. اما عقب افتادن پری بخاطر اون امپول هم میشه..ازمایش خون بعد از ...

امپول بعد از عقب انداختن‌زدم

دکتر داد برای اینکه راه پری باز بشه

اصلا میگن‌ازمایش انقدر دقیقه که اگ شب رابطه پر خطر باشه صبح نشون‌میده!حقیقته؟

امپول بعد از عقب انداختن‌زدم دکتر داد برای اینکه راه پری باز بشه اصلا میگن‌ازمایش انقدر دقیقه که ا ...

نه بابا...اگه دقیقا موقع تخمک گذاری رابطه بوده باشه(که میشه دقیقا 14روز پیش از پریودی بعدی) اونوقت تازه لقاح صورت میگیره..چندروزی زول میکشه تا لانه گزینی شکل بگیره و جنین هورمون ترشح کنه و سطحش بره بالا و توی خون مادر قابل تشخیص باشه...که مثلا میگن 10_12 روز بعداز رابطه ی پرخطر..فردای همون شب که اتفاقی هنوز نیفتاده...من فکر کردم پروژسترون رو برای پیشگیری از بارداری زدی..اگه دیدی بازم نشدی برو همون دکتره

نه بابا...اگه دقیقا موقع تخمک گذاری رابطه بوده باشه(که میشه دقیقا 14روز پیش از پریودی بعدی) اونوقت ت ...

تو یه مقاله خوندم نوشته بود درد بعد ارگاسم‌نشون‌دهنده بارادریه😢😢😢😢خدایا نههه

من ک‌هم‌از دادم‌هم‌بیبی چک.منفی شد

تو یه مقاله خوندم نوشته بود درد بعد ارگاسم‌نشون‌دهنده بارادریه😢😢😢😢خدایا نههه من ک‌هم‌از دادم‌هم ...

ب بی بی چک اعتماد زیادی نمیشه کرد.مخصوصا وقتی منفی میشه. آزپایشت منفی بوده چرا بیخودی نگرانی. وقتی ام ک میگی رابطه پرخطر نبوده😃

نه بابا...اگه دقیقا موقع تخمک گذاری رابطه بوده باشه(که میشه دقیقا 14روز پیش از پریودی بعدی) اونوقت ت ...

ی مقاله خوندم‌نوشته بود ازمایش خون خطا هم داره

اخه من که ۲ممیز ۸بود حتی از ۵هم‌بالاتر نبود.ایا ممکنه؟؟؟؟

ی مقاله خوندم‌نوشته بود ازمایش خون خطا هم داره اخه من که ۲ممیز ۸بود حتی از ۵هم‌بالاتر نبود.ایا ممکن ...

پخطار داره ولی درصدش خیلی پایینه عزیزم. اخه من ک نمیدونم تو چه مرحله از سیکلت هستی و رابطه ی پرخطرت داشتی یا نه؟ باید کلشو توضیح بدی

ب بی بی چک اعتماد زیادی نمیشه کرد.مخصوصا وقتی منفی میشه. آزپایشت منفی بوده چرا بیخودی نگرانی. وقتی ا ...

اصلا من‌عقدم

رابطم‌اینجوری بود:من‌با شرت شلوار پیرهن

شوهری با شورت

هی میکشید روی واژنم‌تا ارضا بشم

وقتی من‌ارضا شدم برگشتم ب پشت

روی کمر من‌ارضا شد.ولی شرتو شلوارمم تقدیبا تا با سن م خیس شد

همین.رابطه پرخطر من‌این‌بوده

)البته شرمندم‌ک‌گفتم‌از بس استرس دارم)

2706