2737
2734

من فقط میخوام با دیدگاه مردم جامعه اشنا بشم  یه دختری تو نزدیکانمون هست  که الان ۳۴ سالشه و فوق العاده خوش چهرس تو مایه های نیکی کریمی ولی به نظر من زیباتر اندام خیلی خوبیم داره و قدبلند  و فوق العاده خوشتیپ و  جذابه   در شرف ازدواج با یه پسر ۲۷ سالس که البته وضع مالی خوبی هم داره پسره  حالا من دوست دارم نظر شمارو راجب این نوع ازدواج بدونم و البته عاشق همن و ازدواج سنتی نیست

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیدونم به خیلی چیزا بستگی داره

همینطوری نمیشه نظر داد

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2738

منم اصلا خوشم نمیاد

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

بچه بازیه انگار

مرد باید ستون و تکیه گاه باشه. مگر ابنکه اون خانم خودش انقدر محکم باشه که زندگی روبگیره تو دستش

بستگی به روحیات ادما داره من نمیتونم

دانشجوهای عزیز اگه درمورد دروس برنامه نویسی کمکی خواستید میتونم کمکتون کنم

به خودشون مربوط

من همیشه به کارنامه‌ام با این دید نگاه میکردم که عیب نداره نوزده برادر بیستِ،🤗هجده خواهر نوزدهه🙃، هفده داداش ناتنی هجدهِ☺، شونزده آبجی کوچیکِ هفدهِ🙂، همینجوری پیش میرفتم تا اینکه😮یه بار چاهار و نیم شدم😥حساب کردم دیدم میشه نوه عمه ی پسر خاله ی ۲۰😕😂😂
2706