2733
2734
پس شما خوندیش نمیدونی چی شد اخرش؟ من اوایلش خوندم ه با یه پسر دوست شد و ولش کرد و.... بنده خدا نمیدو ...

دقیقن نمیدونم چ مشگل روانیهستش ک هی بریم بگیم دروغه دروغه بابا خب اگه دروغه برا خودتون ارزش قائل شین و از تاپیک بیاین بیرون فقط و فقط

والا بخدا تجاوز از سمت پدر و برادر شاید ب نظر خیلیا دروغ باشه ولی .............یا هر چیز دیگه ای 

ی صلوات لطفا از ته دل برای براورده شدن حاجات و رفع مشگلاتم🙏🙏🙏❤😘😙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنون که توضیح دادی گلم 

سلام میشه اگه سختت نیس از اول بگی چی شده البته من یه کمش خوندم تا اون پسر بیمعرفت دومی البته اگه تمایل داری و اذیت نمیشی؟

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤

من نویسنده خوبی نیستم واسه بیژان جان مختصرش بگو میترسم بگم باز بد بگم بگن دروغ گفتم

کاش فردا صبح که بلند میشم از خواب هیچی یادم نیاد کاش میشد برگردم به عقب و ی جاهایی از گذشته پاک میکردم .
ااع خودتی ای جان خاهش عزیزم 😘

ماماماری جان میشه شما بگی من نویسنده خوبی نیستم

کاش فردا صبح که بلند میشم از خواب هیچی یادم نیاد کاش میشد برگردم به عقب و ی جاهایی از گذشته پاک میکردم .

حالا وسط این حرفا منم یکم درد و دل کنم 😂😂 بخدا سخته ها ی اتفاقایی برات میفته ک حتی همجنساتم باورش سخته براشون ولی خب دیگه مثلا من خودم از طرف پدر و برادرم خیلی اذیت میشدم وقتی دختر بودم البته پدر کمتر برادر بیشتر ولی خب الان ب کی بگم ک چرا دوس ندارم ببینمشون؟ب بقیه بگم چرا از تنهاشدن باهاشون میترسم ؟خیلی بده بخدا پس لااقل بزارید یکی ک میاد درد و دل کنه انقد اذیتش نکنیم با حرفامون 

2738
ماماماری جان میشه شما بگی من نویسنده خوبی نیستم

ای جانم ببخشید بخدا من قبلشم گفتم تا جایی رو خوندم ک  گفتی ازدواج کردی و الان زندگیت خوبه ولی فک کنم هفت هشت صفحه اخرش مونده بود تا جایی رو خوندم ک پدرشوهرتم اذیت میکرد و گفتی صداشو ضبط کردم ب شوهرم گفتم 

ای جانم ببخشید بخدا من قبلشم گفتم تا جایی رو خوندم ک  گفتی ازدواج کردی و الان زندگیت خوبه ولی ف ...

همین بود گلم بقیه صفحه ها بعضی ها قضاوتم کردن بعضی ها در کم کردن ی نفرم گفت غلط کردی یکی هم گفت میخوای ابرو کسی زو ببری

همین بود گلم بقیه صفحه ها بعضی ها قضاوتم کردن بعضی ها در کم کردن ی نفرم گفت غلط کردی یکی هم گفت میخو ...

بعضیا متاسفانه راحت دل میشکنن شما ب دل نگیر همینکه الان زندگیت ارومه خدا رو بینهایت شکر خدا جواب سختیهاتو داده 

من نویسنده خوبی نیستم واسه بیژان جان مختصرش بگو میترسم بگم باز بد بگم بگن دروغ گفتم

اتفاقا خوب نوشته بودی که اگه میشه خودت مینویسی اگه سختت نیس ممنون یه جوری دلم میخاد داستان زندگیتو بدونم ببخشید

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤

بعد از اینکه بهشون تجاوز شد از طرف اون اقایون و میره خونشون پدر و مادرش بیخیال ب این قضیه ک چه بلایی سرش اومده فقط فکر ابروی خودشون بودن بعدش با ی پسری ک الان همسرشه دوست میشه اسمش امید بوده

بعضیا متاسفانه راحت دل میشکنن شما ب دل نگیر همینکه الان زندگیت ارومه خدا رو بینهایت شکر خدا جواب سخت ...

فدات بشم ممنون از دعای خوبت زندگیت سرشار از خوشبختی

2706