2733
2734
عنوان

واقعا لباس نو رو نمیشورین؟؟؟؟؟ مگه میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2509 بازدید | 133 پست

منم نمیشورم حیفم میاد 😅 آخه بشورم رنگش میره حس میکنم کهنه شده😂.... ولی شوهرم هربار میگه این چه کاریه که این لباسارو همینجوری کثیف میپوشی😀

🎉👑تیکر تولد یکسالگی پسرمه👑🎊            نباید غیر از خودمون از کسی انتظار داشته باشیم که دلش برامون بسوزه یا تو مشکلاتمون دستمونو بگیره فقط خودمونیم که میتونیم خودمون و زندگیمونو نجات بدیم ...                                                            پس با توکل به خدا زندگیتو با دستای توانمند خودت بساز 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عذای مونده باعث سرطان روده میشه اینم بش بگو😂

براش مهم نی فقط خونه کثیف نشه 😐بخدا حیاطشو مثل ظروف میشوره از بالای خونه  تا جلو در 

دیوارا کف حیاطشو کف مالی میکنه 😂😂😂😂

من چی بگم که چندین میلیون پولمون دود شد و رفت

بیمه نداشتید؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2731
منم نمیشورم حیفم میاد 😅 آخه بشورم رنگش میره حس میکنم کهنه شده😂.... ولی شوهرم هربار میگه این چه کار ...

اصلا رنگش نمیره . توی ماشین نمیندازم .‌با دست میشورم و صاف پهن میکنم.‌حتی نمیچلونمش

تا الان که ۳۷ سالمه هرگز لباس نو را نشستم و نخواهم شست

بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
2738
براش مهم نی فقط خونه کثیف نشه 😐بخدا حیاطشو مثل ظروف میشوره از بالای خونه  تا جلو در  دیو ...

بگو بیاد مال ماروهم بشوره ثواب داره😁

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
براش مهم نی فقط خونه کثیف نشه 😐بخدا حیاطشو مثل ظروف میشوره از بالای خونه  تا جلو در  دیو ...

لابد شکسته هم شده قیافش بخاطر وسواسش  دیدم که میگم

🍃تو این دنیا هیچ ثروتی بالاتر از آرامشنیست🍃                 

من بوی لباس نو رو دوست دارم

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
اره عزیزم باور کن بیچاره همیشه پوستش قرمز وملتهب بود خدارحمتش کنه 

مرده ازوایتکس مرد یعنی؟من فکر کردم زنه بسکه شست وتمیز کرد مرد.

خدا رحمت کنه به هرحال

2706