2737
2734
عنوان

سوتی افتضاح

1730 بازدید | 16 پست

پیج خالم پیویه شخص غریبه ای نیست تو پیجش 

😑امشب خالم مهمون داشت دختر خواهر شوهرش بود ک تازه نامزد کرده بد ما باهم صمیمیم تا حدودی 

منم رفتم اونجا بعد احوالپرسی خالم گفت جووون چ کرم پودری زدی گفتم از ترکیه اوردن گف بدش ب من منم گفتم پس توعم منو بنداز ب اون پسر خوشگله فامیلتون پرسید کدومی؟گفتم فلانی یهو اینشکلی شد 😶😶😶😶اها نامزد ترمه (دختر خواهرشوهرش)جانو میگی؟😣😣😣میخاستم بمیرمممممممم 

دخترم ا خنده کف خونه افتاده بود 😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چ دختر سیب زمینی بود

من بودم از وسط دوشقت میکردم خخخ

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2738

من یهو بدون هیچ منظوری پیش خالم که 15سال بود بچه دار نشده بود گفتم شوهرخواهرم گفت بچه رو سرش کج کردی من گفتم همین خوبه بعضی ها همینشم ندارن وای خدا کاملا بی منظور بود بعد رفتم تو اتاق فقط میخاستم اون لحظه بمیرم بعد رفتن اونام شوهرم منو کلی دعوا کرد

پسرهای من معجزه های کوچک من و دلیل مادر شدنم  عاشقتونم 
2706