2737
2734
عنوان

بحث منو شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 788 بازدید | 39 پست
اره خیلی چیزای بدتری هم گفت که حوصله ام نمیکشه بگم ولی اصلا قبول نمیکنه که خوش چی گفتع فقد میگه تو گ ...

خب این حرفت خیلی رو دلش سنگینی کرده

زدی تو نقطه ضعفش حالش گرفته شده

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
عزیزم هیچ خانم باشخصیتی این مدلی باهمسرش حرف نمیزنه سعی کن همیشه بهش احترام بذاری تا اونم این حرفارو ...

اخه من اولش چیزی نگفتم هی اون میگفت منم میگفتم بسته تمومش کن باز ادامه میداد منم عصبی شدم 

دخملـــــــای من مامان فداتون👧👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خیلی چیزای بدتری هم گفت که حوصله ام نمیکشه بگم ولی اصلا قبول نمیکنه که خوش چی گفتع فقد میگه تو گ ...

بنظرم همون پولم ازش نگير ولي بجاش براي خريدات با خودت ببرش تا دستش بياد زن خرجش زياده

من الان يه دختره ٦ ماهه دارم شوهرم بهم ماهي ٥٠٠ ميده كم ميارم بخدا

اونوقت شما با دوتا بچه ك هي قاقا ليلي ميخوان ٢٠٠ ميده

بي انصافيه

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
شوهرت بد گفته توام بد گفتی نامه بنویس واسش!

تو فکرش بودم ولی چی بنویسم 

همیشه همینطوره خوش هر چی از دهنش در بیاد میگه بد خودشم قهر نیکنه 

2731
تو فکرش بودم ولی چی بنویسم  همیشه همینطوره خوش هر چی از دهنش در بیاد میگه بد خودشم قهر نیکنه&n ...

حرف دلتو بگو غرنزن درد و دل کن مظلوم نمایی کن ولی ضعف نشون نده قوی باش ولی سرد حرف نزن 

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”
بنظرم همون پولم ازش نگير ولي بجاش براي خريدات با خودت ببرش تا دستش بياد زن خرجش زياده من الان يه دخ ...

کارت یارانه دسته منه 

اصلا با من خرید نمیاد میگه هر چی پول میخای میدم خودت برو ولی حوصله گشتن ندارم 

ولی الکی میگه خسیسه میدونه که خودم برم ارزون ترین برمیدارم 

تازه میام خونع معلومع که ناراحته کع خرج کردم 

البته اون وسط دعواش اینم گفته ک من تورو همینجوری پسندیدما میتونست چیزای دیگه بگه! ولی مثل اینکه خرف شما بدجوری داغونش کرده

منم ی سری تو وعوا الکی بهش گفتم ک اندام درست و حسابی ک نداری پول درس حسابی ک نداری اخلاقتم ک عیانه...من بخاطر چیه تو موندم تو این زندگی؟! همونجا ساکت شد هیچچچی نگفت تا چندروزم دپرس بود ولی چندین بار  جلو رفتم ک ازدلش دربیارم...

تو فکرش بودم ولی چی بنویسم  همیشه همینطوره خوش هر چی از دهنش در بیاد میگه بد خودشم قهر نیکنه&n ...

اول از خوبیاش قدردانی کن بعد چندتا فانتزی خوبی ک تو ذهنته بهش نسبت بده غیر مستقیم بدونه تو همچین شوهری دوس داری خوبیای خودتم بگو از عشقت بعد ایرادای اونو بنویس با زبون خوش و گله کن و بعدش بگو این یه نامه اس و بعد خوندنش دوس داری مهربون باشید و... 

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”
2738
حرف دلتو بگو غرنزن درد و دل کن مظلوم نمایی کن ولی ضعف نشون نده قوی باش ولی سرد حرف نزن 

من اصلا بلد نیستم باهاش گرم بگیرم مثلا قوربون صدقع اش برم اصلا روم نمیشه

کارت یارانه دسته منه  اصلا با من خرید نمیاد میگه هر چی پول میخای میدم خودت برو ولی حوصله گشتن ...

باباي منم همينه خودش پول بده ب مامانم كم ميده 

ولي مامانم خودشو ميبره خريد اونم مجبوره خرج كنه

متاسفانه درست نميشن

الان پدرم ٥٨ سالشه همينه

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
من اصلا بلد نیستم باهاش گرم بگیرم مثلا قوربون صدقع اش برم اصلا روم نمیشه

وا چ سرد و عجیب 

خودمم میدونم اگه من خوب حرف بزنم ا نم خوب میشه ولی اصلا بلد نیستم 😔

کتابای روانشناسی بخون تو نت سرچ کن...مثلا از سرکار اومدن خونه تو چیکار میکنی؟

2706