2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من با سرلاک و فرنی شروع کردم بعد حریره ی بادوم 

با یدونه بادومو نبات 

حالام ک ۷ ماهشه هممممممه چی میدم بهش

ببین با سرلاک شروع کنی ی چیز مقوی و بدون نفخ و خوشمزه ایه برا بچه

البته من سرلاکو از ۵ ماهگی شروع کردم براش

اول فرنی بده هفته بعد حریره بادوم. 

فرنی بدون شیر - نصف لیوان آب رو با یک قاشق سر خالی قاشق چایی خوری آرد برنج با نصف قاشق چایی خوری شکر مخلوط کن بذار روی شعله ملایم مدام هم بزن تا یکم غلیظ بشه.

حریره بادوم رو هم با همین روش درست کن با این فرق که یک قاشق چاییخوری سر خالی پودر بادوم همون اولش مواد اولیه بریز توی آب.

گل همیشه بهارم.
من با سرلاک و فرنی شروع کردم بعد حریره ی بادوم  با یدونه بادومو نبات  حالام ک ۷ ماهشه هم ...

سرلاک دادی بعدش چیز دیگه قبول کرد بخوره؟چون سرلاک خیلی خوشمزه ست احساس میکنم بچه ها ترجیح میدن اونو به چیزای دیگه مثل سوپ و اینجور چیزا

سرلاک دادی بعدش چیز دیگه قبول کرد بخوره؟چون سرلاک خیلی خوشمزه ست احساس میکنم بچه ها ترجیح میدن اونو ...

نه الان همه چی میخوره 

دیگه غذای سفره میدم بهش

ولی همچنان سرلاکو صبحانه میدم چون خیلی مقویه

نه الان همه چی میخوره  دیگه غذای سفره میدم بهش ولی همچنان سرلاکو صبحانه میدم چون خیلی مقویه

از کی شروع کردی به غذا دادن؟

راستی یه سوال بی ربط...نوزادا روزی چند تا پوشک مصرف میکنن؟شب هم تعویض باید بکنم؟بزرگتر که میشن مثلا ۶ ماهه تعداد مصرف پوشکشون بالا میره؟

2706