2726
عنوان

همین الان پلیس ریخت تو خونه همسایه طبقه پایینمون و زنه و ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3943 بازدید | 115 پست
من ی جا شنیدم اگه حین زنا بگیرنشون  مجازاتشون سنگساره

مگه سنگسار هنوز هست؟؟ خدا بهش رحم کنه. کاش به قول یکی از بچه ها داداشش بوده باشه!!!!!!

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

صداي منو از ص٥ پربازيد ٥شنبه ميشنويد :) اي لاو يو اوري وان سو ماچ ❤️🍭😐

خخخ

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  
2728
زندان و اینا نمیره؟ خدای من!! چی بود نصفه شبی.. چه حس بدی بهم دست داده. فردا چیزی شنیدم میام براتون ...

نمیدونم دقیقا شایدم داشته باشه

من تو علاقه مندیام میزارم میام سر میزنم خبر جدیدا رو حتما بگی

به خودم نگرفتم عزیزم ولی خوشم نمیاد از کسایی که ادای عقل کلا رو درمیارن و تو هر شرایطی فقط میخوان پن ...

نظر تو برام مهم نیست.فکرتو بذار واسه خودت.تو هر جور دوست داری رفتار کن اصلا قضاوت کن همه رو.کلا من با تو نبودم و خواهشا دیگه ریپلای نکن خوش باش با طرز فکرت

نمیدونم دقیقا شایدم داشته باشه من تو علاقه مندیام میزارم میام سر میزنم خبر جدیدا رو حتما بگی

باشه عزیزم حتما.

بیخبرتون نمیذارم.

منم برم یه کم فکر و تحلیل کنم!!خخخ

نظر تو برام مهم نیست.فکرتو بذار واسه خودت.تو هر جور دوست داری رفتار کن اصلا قضاوت کن همه رو.کلا من ب ...

عزیزم دعوا نکنید. شما درست میگی قضاوت ممنوعه.

ولی گاهی اوقات بیخ گوش آدم اتفاقاتی میافته که آدم نمیتونه ساده از کنارش رد شه. مخصوصا وقتی موضوع اینقد تابلو و تقریبا واضح باشه

باشه دیگه ریپلای نمیکنم بای😙😙😙😄😄😄

بای بای

عزیزم دعوا نکنید. شما درست میگی قضاوت ممنوعه. ولی گاهی اوقات بیخ گوش آدم اتفاقاتی میافته که آدم نمی ...

من اصلا دعوا نکردم با کسی.کاری به کسی ندارم

چونقبلا سر خودم اومده و راجع به هر کسی بد صحبت کردم بعدش دقیقا سر جای خودش قرار گرفتم.

اینو نوشتم چون حرف خداست نه من

فقط خواستم خدایی نکرده بعدا کسی نگه ما نمیدونستیم وگرنه حرفشو نمیزدیم

ایشون به خودش گرفته و منو ریپلای کرده در صورتی که من اصلا با شخص خاصی نبودم

اره عزیزم شلاق و جریمه ست حکمش

چه بد

مگه سنگسار هنوز هست؟؟ خدا بهش رحم کنه. کاش به قول یکی از بچه ها داداشش بوده باشه!!!!!!

کاریشون نمیکنن فقط جریمه و شلاق نه زندان نه سنگسار هیچی .مث قدیم نیست اینجور پرونده ها رو میندن سریع .سنگسار در صورتی میشه که لخت حین رابطه ببینن و ۴ نفر م بیان شهادت بدن که دیدن که این غیر ممکنه همون شلاقه فقط حکمش

Live the moment now✌
2706