2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط سمت راسته؟ تخمدان نیست؟

آره سمته راسته فقط هى تير ميكشه بعد ول ميكنم ميخوام بشينم يا دراز بكشم هم بيشتر ميشه

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺
2731
بعید نیست اپاندیس باشه اگه الانم نرفتی دکتر فردا حتمااااا برو

باشه صبر ميكنم اگه بدتر شدم ميرم يا فردا ميرم 

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺
من و شما از خودش بيشتر نگران شديم گوش نميده كه ميره تاپيك گردى😂🤦🏻‍♀️

نه تاپيك گردى نبودم خودمم ترسيدم اما ميترسم شوهرم و از خواب بيدار كنم بعد هيچى هم نباشه

2738
😂😂😂 اخه خدایی نکرده اگه بترکه خیلی خطرناکه

پس من برم بيدارش كنم 

نه تاپيك گردى نبودم خودمم ترسيدم اما ميترسم شوهرم و از خواب بيدار كنم بعد هيچى هم نباشه

ببين سه تا كار كن من صد تا مريض اپانديسيت ديدم، اول پاتو دراز كن درد گرفت بعد جمعش كن دردش اروم شد به نفع اپانديسيته

دستتو بذار قسمت راست و پايين شكمت بالاى استخون لگن محكم فشار بده درد گرفت به نفع اپانديسيته

سمت چپ شكمتو فشار بده سمت راست گرفت به نفع اپانديسيته

رو به شكم بخواب پاى راستتو صاف ببر بالا درد گرفت به نفع اپانديسيته

اين چهار تا كار رو انجام بده اگه يكيشون مثبت بود شوهرتو بيدار كن برو اورژانس

پاره شه دور از جون خطر مرگم داره جدى بگير

ببين سه تا كار كن من صد تا مريض اپانديسيت ديدم، اول پاتو دراز كن درد گرفت بعد جمعش كن دردش اروم شد ب ...

ممنون بيدارش كردم الان ميريم

چى شد عزيزم؟

چيزه خاصى نبود امروز ازصبح چنبار سونو دادم و آز خدارو شكر آپانديس نبود 

2706