2726
عنوان

کیا با قرص دوفاستون باردار شدن لطفا بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 10547 بازدید | 29 پست
ایشالله باردار بشم این ماه میدونی شکمم یجوری شده نمیتونم تخت بخوابم رو شکمم درد میگیره ماه قبلم اینج ...

امیدت بخدا باشه ان شاالله بارداری

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷
ینی اصن کمک نمیکنه

فکر نکنم....

اخه  دکتر من  اینجوری  گفته....

برای  فعالی تخمدان و... به  من  منفورمین  داد.....

اخه  برای اقدام  پریودی منظم  باشه  بهتره...چون   تو زمان مناسب تری اقدام  میکنی

معمولا دکترها  اول  پریودی رو تنظیم میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب به  دکترت  گفتی عزیزم؟؟

آره .میگه نخورخب😕من پلی کیستیکم به زوردوفاستون پریودمیشم اگه نخورم که نمیشم😑😑😑

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
آره .میگه نخورخب😕من پلی کیستیکم به زوردوفاستون پریودمیشم اگه نخورم که نمیشم😑😑😑

خب  دکتر  وقتی میگه نخور  چرا  میخوری  دختر خوب....

به حرف  دکترت  گوش  کن.....اگه  به دکترت اطمینان نداری  عوضش  کن دکتر  رو

خب  دکتر  وقتی میگه نخور  چرا  میخوری  دختر خوب.... به حرف  دکترت &nb ...

خب میگه نخوراگه اثرنداره.چی بخورم پس؟؟؟؟من دوفاستون نخورم پریودنمیشم دکترمم به جاش داروی دیگه نمیده که میگه دوفاستون 6ماه مصرف کنی پریودات منظم میشه من سه دوره 6ماهه استفاده کردم ومنظم نشدم باردارم نشدم خب چیکارکنم؟؟؟؟

خب میگه نخوراگه اثرنداره.چی بخورم پس؟؟؟؟من دوفاستون نخورم پریودنمیشم دکترمم به جاش داروی دیگه نمیده ...

دکترت   به جاش  بهت  هیچی  نمیده؟؟؟

من  بودم  دکترم  رو عوض  میکردم

دکترت   به جاش  بهت  هیچی  نمیده؟؟؟ من  بودم  دکترم  رو عوض &nbs ...

پروژسترون میده که بهم نمیسازه میندازه به خونریزی که دوهفته طول میکشه .دوفاستون بهم سازگاری داره که اینجوری.دکترم سه تارفتم هرسه شون دوفاستون دادن

پروژسترون میده که بهم نمیسازه میندازه به خونریزی که دوهفته طول میکشه .دوفاستون بهم سازگاری داره که ا ...

اهان

پس  دوفاستون  رو برلی  تنظیم  بهت  نمیدن   برای  این میدن فقط پریود بشی.....

اخه  خودت گفتی دکتر گفت نخوررر

والله  شاید دوستان  بیشتر اطلاعات  داشته  باشن....

اهان پس  دوفاستون  رو برلی  تنظیم  بهت  نمیدن   برای  این میدن ف ...

به دکترگله کردم گفتم 18ماه خوردم درحالی که شماگفتی 6ماه بخور.نتیجه هم نگرفتم .گفت خب نخوروقتی نتیجه نمیده.گفتم چیکارکنم پس؟؟؟گفت تازمانی که نتیجه ببینی بایدبخوری.وزنمم بایدبیارم پایین که تاالان بارژیم6کیلوکم کردم بقیه اش توکل برخدا

2706