2737
2734
عنوان

من واقعا شرمندم میدونم اینجا جاش نیس...😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 777 بازدید | 57 پست
دلیل نداشت یعنی شمام بعد زایمانتون اینجوری شدید

بچه ندارم .ولی دوستم مثل شما شده بود دکتر بهش گفت بود طبیعی هستش نگران نباش

واسه شادی روح پدر ومادرم صلوات خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه
نه لخته نیس یهو انگار ببخشید ی لیوان با هر تکونم میاد با زانو درد و کمردرد شدید

عزیزم من ۵۰ روز بعد سزارینم اینجور شدم رفتم دکتر ضخامت رحمم خیلی کم بود گفت به خاطر همینه.حالا دارم قرص جلوگیری میخورم بعد ۱۲ روز خونریزیم بند اومد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ال دی یا روکین .البته من بچه شیر نمیدم چون بچم رو از دست دادم اما شما برو دکتر چون این قرصها تو شیر ...

الهی بگردم............ چرا از دستش دادی چند وقتش بود😢😢😢😢😢😢😢

مگه چی میشد که بشه خدا جون....😔 
۲۷ هفته بود .کیسه آبم بخاطر عفونت سرکلاژ پاره شد.فقط دوروز تو دستگاه دوام آورد و من و باباش رو با یه ...

بمیرم برات خیلی سخته میفهمم منم تجربه ی سفط داشتم....

یکم بخودت برس دوباره اقدام کن باورکن یادت میره.....در حالی کهمیدونم هیچوقت آدم یادش نمیره

ولی خدا هیچ کارش بی حکمت نیست بدون

2738
بمیرم برات خیلی سخته میفهمم منم تجربه ی سفط داشتم.... یکم بخودت برس دوباره اقدام کن باورکن یاد ...

ممنون عزیزم این بار دوم بود بچم رو از دست دادم دکتر گفت خودم دیگه اقدام نکنم دنبال رحم جایگزین باشم.تا خدا چی بخواد

ممنون عزیزم این بار دوم بود بچم رو از دست دادم دکتر گفت خودم دیگه اقدام نکنم دنبال رحم جایگزین باشم. ...

دکترتو عوض کن من کسیو میشناسم بعد از ۴بار سقط الان بچش چندروزشه این حرفا چیهههه

چی بگم در عجبم اونهایی که نمیخوان چه راحت بچه دار میشن ما که با همه وجود میخوایم قسمتمون نمیشه

قسمتت میشه عزیزم

موضوع همین خواستنسا

منم همینطوری بودم

هی میخواستم نمیشد

تا تقمیم کرفتم بزنم ب بیخیالی کلی وقت برای خودم گذاشتم چقدر بیرون رفتم با دوستام بیخیال بچه شدم

با یاقدام که فکرشو نمیکردم یهو باردار شدم

میدونی همین خواستنت و حتی یبار نشدنش چه استرسی بهت میده

استرسبرای باروری سمه دیگه.انشالله زودی زود مامان میشی من شیر میوم مبگن دعاهام میگیره😍😍