2410
2553
عنوان

من واقعا شرمندم میدونم اینجا جاش نیس...😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 777 بازدید | 57 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
جه کنمبرم دکتر یا پاشم اینارو بخورم؟ 

قرص اهن و اون نشاسته و گلاب که دوستمون گفتن رو بخور ایشالا که خوب میشی اگخ نشدی برو دکتر فردا.الان همه ماماهای شیفت شب هستن.متخصص نیس که

تیکر رسیدن به آرزووومه😍☺☺
قرص اهن و اون نشاسته و گلاب که دوستمون گفتن رو بخور ایشالا که خوب میشی اگخ نشدی برو دکتر فردا.الان ه ...

قرص اهن ندارم 

ولی اونو باید پاشم درست کنم

مامانم کاچی میداد بهم دختریام

😢

مگه چی میشد که بشه خدا جون....😔 
2714
 یعنی منم بخاطر اینکه کم خونی دارم .لکه بینیم قطع نمیشه

اره منم اینماه با لکه بینی شروع شد و بعدم خونریزی فراوون.خواهرشوهرمم کم خونی داره اولش یه سره لکه بینی داره تا کامل پریود بشه

قرص اهن ندارم  ولی اونو باید پاشم درست کنم مامانم کاچی میداد بهم دختریام 😢

اخی عزیزممم.اتفاقا دیشب دخترعمه ی منم پریود بود اومده بود خونه مامانش میگفت اینجا مامانم بهم میرسه و کاچی برام درست میکنه

اخی عزیزممم.اتفاقا دیشب دخترعمه ی منم پریود بود اومده بود خونه مامانش میگفت اینجا مامانم بهم میرسه و ...

هیچکس مادرنمیشه ❤️❤️❤️❤️

اره منم اینماه با لکه بینی شروع شد و بعدم خونریزی فراوون.خواهرشوهرمم کم خونی داره اولش یه سره لکه بی ...

پیش فوق تخصص هم رفتم نگفت بخاطر چیه یه بسته قرص جلوگیری نوشت که نخوردم هنوز حالا ببینم این ترکیب تبریزیان طب اسلامی لکه بینی رو قطع میکنه که آیت الله تبریزیان میگفت تمام خونریزیهای رحم رو قطع میکنه به هر علتی باشن بجز قاعدگی 

واسه شادی روح پدر ومادرم صلوات خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه
پیش فوق تخصص هم رفتم نگفت بخاطر چیه یه بسته قرص جلوگیری نوشت که نخوردم هنوز حالا ببینم این ترکیب تبر ...

دلیل نداشت یعنی

شمام بعد زایمانتون اینجوری شدید

2706