1147
648
عنوان

تاپیک جنجالی

14154 بازدید | 563 پست

چند وقته خیلی نی نی سایت آروم شده بابا یکم هیجانم بد نیستا امشب که شوهر من نیست و تنهام و راحت میتونم بیام سایت دو تا تاپیک باحال بزنین اخه. حوصلم پوکید😞😞

😎 

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1157

جییییییییییغ 😲😲😲😲😲

زووود رسیدم 😀😩

آرزو دارم روزی لباسی از حریره آبی و سفید ب تن داشته باشم و تو کوچه های لندن قدم بزنم😻 ..موهامو آشفته کنم تا لا ب لاش باد بپیچه .👱..با کفش های پاشه بلندی ب رنگ نقره ای توی کوچه برقصم و آواز بخونم ...😍😍😍 فارغ از تمام دنیا‌از تمام سختی هاو قضاوت ها..خودم باشم و فرهنگ خودم و کسی قضاوت نکنه ..وقتی میرقصم بین مردم .وقتی دلم بخواد برقصم ..لباس های حریر دار بپوشم و قضاوت نشم .از دنیاااااافقط همینو میخوام

زن اینجا چکار میکنی؟   

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مجردم.  باردار نیستم. سینگلم . پریگننت نیستم. نات گیلیلیلی. نات نی نی. تیکر ایز فور ودینگ   
8
اصلا تو عکستو بذار من دلم میخواد ببینمت بدووووو

😲😲😲😲😲😲نهههههههخخ بالام نمیشه...

آرزو دارم روزی لباسی از حریره آبی و سفید ب تن داشته باشم و تو کوچه های لندن قدم بزنم😻 ..موهامو آشفته کنم تا لا ب لاش باد بپیچه .👱..با کفش های پاشه بلندی ب رنگ نقره ای توی کوچه برقصم و آواز بخونم ...😍😍😍 فارغ از تمام دنیا‌از تمام سختی هاو قضاوت ها..خودم باشم و فرهنگ خودم و کسی قضاوت نکنه ..وقتی میرقصم بین مردم .وقتی دلم بخواد برقصم ..لباس های حریر دار بپوشم و قضاوت نشم .از دنیاااااافقط همینو میخوام
584
کرست چیه

😓🤕🤕🤕🤕

1170