1147
44
عنوان

تاپیک جنجالی

14190 بازدید | 563 پست

چند وقته خیلی نی نی سایت آروم شده بابا یکم هیجانم بد نیستا امشب که شوهر من نیست و تنهام و راحت میتونم بیام سایت دو تا تاپیک باحال بزنین اخه. حوصلم پوکید😞😞

😎 

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

1156

جییییییییییغ 😲😲😲😲😲

زووود رسیدم 😀😩

فروردین ماه خوبیه ؟چراااا؟چون تو تعطیلات عید پدر و مادر ما آذر ماهیا وقت میکنن باهم خلوت کنن و حرفای عاشقانه باهم بزنن ک این حرف های عاشقانه باعث ایجاد بوسه میشه   ولی خب درسته اولش ما فقط قرار بود  بوسه باشیم ،ولی این داستان ادامه پیدا میکنه و بعد 9ماه آذر ماهیه شیطونی مثل من بدنیا میاد    درواقع فروردین آغاز آذرماهی هاست   
8
اصلا تو عکستو بذار من دلم میخواد ببینمت بدووووو

😲😲😲😲😲😲نهههههههخخ بالام نمیشه...

فروردین ماه خوبیه ؟چراااا؟چون تو تعطیلات عید پدر و مادر ما آذر ماهیا وقت میکنن باهم خلوت کنن و حرفای عاشقانه باهم بزنن ک این حرف های عاشقانه باعث ایجاد بوسه میشه   ولی خب درسته اولش ما فقط قرار بود  بوسه باشیم ،ولی این داستان ادامه پیدا میکنه و بعد 9ماه آذر ماهیه شیطونی مثل من بدنیا میاد    درواقع فروردین آغاز آذرماهی هاست   
584
کرست چیه

😓🤕🤕🤕🤕

835