1147
648
عنوان

تاپیک جنجالی

| مشاهده متن کامل بحث + 14205 بازدید | 563 پست
بگو تو یه تاپیک دیگه تگت میکنم، راحت بشی😂😂

اره اگ ی روز عکس دست یا مو یا چشم یا ابرو یا صورت گذاشتم تگ میکنم‌شمارو 😂😂😂😂😂

دختررویاها نگو بلا بگو ...خوشگل خوشگلااا بگووو...موی بلند _فِیس قشنگ_دامنه کوتاه _آخ آخ آخ    

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

😂😂😂😂😂من موندم چطوری اسم همه رو حفظ کرده😆😆😆😆

خودش مونده ما ک جای خود داریم😂

آخرشم من و تو رو فراموش میکنه ببین کی گفتم😫😆

Beileve that the less kindness won't be  forgotten even from weak minds                         فروردینی ام؛ زودرنـــج و حساس                             و                                                                                    یه دخمل دهه هفتادیه شیطــوووون و بازیگــووووش     👈 🙆‍♀️ 📚 📖 💻 🏊‍♀️ 🚴‍♀️ 🤸‍♀️ 📸 🎵 🎧 💃 💅 💄  
1156
بزار @تیمورلنگ     داداچ عسکتو بزار 😂😂😂😂😂😂😂

الان میاد میگه من و تو تاپیک‌ عکسبازی تگ نکنید، عیییششش

Beileve that the less kindness won't be  forgotten even from weak minds                         فروردینی ام؛ زودرنـــج و حساس                             و                                                                                    یه دخمل دهه هفتادیه شیطــوووون و بازیگــووووش     👈 🙆‍♀️ 📚 📖 💻 🏊‍♀️ 🚴‍♀️ 🤸‍♀️ 📸 🎵 🎧 💃 💅 💄  

بگین چند سالتونه و چندتا خواهر برادر دارین و از همسرتون بگین. من ۳ تا داداش گل دارم تک دخترم فقط یه دخمل ۱۰ ساله دارم شوهرمم مرد خوبیه مهربونه عاشقش نبودم ولی بعد ازدواج دوست داشتنه هی پررنگ و پررنگتر شد.‌و....

😎 
بگین چند سالتونه و چندتا خواهر برادر دارین و از همسرتون بگین. من ۳ تا داداش گل دارم تک دخترم فقط یه ...

منم مریم ام💜💜😁😁یه خواهر دارم ۲۷ سالمه دختر ترک ام😃😃😃فاز منفی😂😂😂🖤🖤🖤😭😭😭😭کلا دیوونه ام...

مریم ام💜💜 
1189
منم مریم ام💜💜😁😁یه خواهر دارم ۲۷ سالمه دختر ترک ام😃😃😃فاز منفی😂😂😂🖤🖤🖤😭😭😭😭کلا دیوونه ام ...

دانشگاه رفتی چی خوندی؟؟ منم ترکم ولی ترک خراسون😍😍😍

😎 
1184
بگین چند سالتونه و چندتا خواهر برادر دارین و از همسرتون بگین. من ۳ تا داداش گل دارم تک دخترم فقط یه ...

من تک دختر ته تغاری، فقط یه دونه داداش دارم

دانشگاه رفتی چی خوندی؟؟ منم ترکم ولی ترک خراسون😍😍😍

مگه خراسان ترک داره؟

ایشون گفتن به هیچ عنوان تگشون تکنید😏😏😏خوشش نمیاد😏😏😏😒😒😒 اییییییششش

اییییششششش فقط اون کاربره که عکس گذاشت کی بود همین تیمور بود یکی گفت میشناسمت فامیلمونی بد حور ترسید بیچاره😅😅😅😅

😎 
1182