1147
648
عنوان

تاپیک جنجالی

| مشاهده متن کامل بحث + 14154 بازدید | 563 پست
جوانمرد گفتا من جدی نگرفتم😒😒

اره 🙁

آرزو دارم روزی لباسی از حریره آبی و سفید ب تن داشته باشم و تو کوچه های لندن قدم بزنم😻 ..موهامو آشفته کنم تا لا ب لاش باد بپیچه .👱..با کفش های پاشه بلندی ب رنگ نقره ای توی کوچه برقصم و آواز بخونم ...😍😍😍 فارغ از تمام دنیا‌از تمام سختی هاو قضاوت ها..خودم باشم و فرهنگ خودم و کسی قضاوت نکنه ..وقتی میرقصم بین مردم .وقتی دلم بخواد برقصم ..لباس های حریر دار بپوشم و قضاوت نشم .از دنیاااااافقط همینو میخوام

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

892
عکس دست آقایونو میخوام چکار؟؟؟😷😷😷😷 😂😂😂😂

😂😂😂😂

آرزو دارم روزی لباسی از حریره آبی و سفید ب تن داشته باشم و تو کوچه های لندن قدم بزنم😻 ..موهامو آشفته کنم تا لا ب لاش باد بپیچه .👱..با کفش های پاشه بلندی ب رنگ نقره ای توی کوچه برقصم و آواز بخونم ...😍😍😍 فارغ از تمام دنیا‌از تمام سختی هاو قضاوت ها..خودم باشم و فرهنگ خودم و کسی قضاوت نکنه ..وقتی میرقصم بین مردم .وقتی دلم بخواد برقصم ..لباس های حریر دار بپوشم و قضاوت نشم .از دنیاااااافقط همینو میخوام
1125

اينو يه پدر نوشته خوشم اومد از طرز فكرش

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا ممنونم بخاطره معجزه اي كه برام اتفاق افتاد 🙏🙏🙏❤️❤️❤️ ميشه لطفا برام دعا كنين و صلوات بفرستين كه ايندفعه بچمو سالم به دنيا بيارم ،ممنونم🙏🙏🙏❤️❤️
پس عکس موهاتو بذار دیوار کوتاهتر از تو پیدا نکردم😆😆😆😆

😩😩😩😩😩😩

ترو خداا نه 😭😭😭😯

@خاطرهr     بیا اینجا

جونم، عکس بازیه؟😀

فروردینی ام؛ زودرنج و حساس                                   و                                                                        یه دخمل دهه هفتادیه شیطوووون و بازیگووووش                👈 🙆‍♀️ 📚 📒 🏊‍♀️ 🚴‍♀️ 📸 💅 💄🎸 🎧 💃                                                                                    Believe that the less kindness won’t be forgotten even from weak minds                     
1103
😩😩😩😩😩😩 ترو خداا نه 😭😭😭😯

بگو تو یه تاپیک دیگه تگت میکنم، راحت بشی😂😂

فروردینی ام؛ زودرنج و حساس                                   و                                                                        یه دخمل دهه هفتادیه شیطوووون و بازیگووووش                👈 🙆‍♀️ 📚 📒 🏊‍♀️ 🚴‍♀️ 📸 💅 💄🎸 🎧 💃                                                                                    Believe that the less kindness won’t be forgotten even from weak minds                     
پس عکس موهاتو بذار دیوار کوتاهتر از تو پیدا نکردم😆😆😆😆

😒😒😒😒😭😭😭😭

1170