2726
عنوان

من لاكچري ام يا ميخوام پز بدم؟؟؟

881 بازدید | 46 پست

بچه ها رفتار يه سريا خيلي زشت بود واقعا من يه پرستارم و كلي كارم سنگينه و بيشتر شبا نيستم و شما ها خونه هستين و كنار همسراتون واسه من كه اين همه كار ميكنم بخوام يه مبلغ خيلي كم رو خرج كنم واسه خودم و نظر خواستم پز دادن هست؟ چرا ياد نميگيريم قضاوت نكنيم؟يه سريا تو خونه نشستن و هيچ كاري به جز بچه داري بلد نيستن و به خانومايي كن مثل من كار سخت دارن ميگن پز ميدن ،التماااااااااس تفكر

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
با همش موافقم غیر از اون تیکه که گفتین بعضیا فقط بلد بچه بزرگ کنن. مادر بودن مقدسه اینجوری نگو لطفا.

مقدسه ولي هنر يه سريا فقط همينه كه بزرگش كنن حتي تربيت هم نميكنن

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍

مگه بیکاری اینجا نظر میخوای برو هرگاری عشقت میکشه انجام بده

ما عادتمونه یه آدم موفق و مستقل ببینیم بهش حمله کنیم

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
نکنه ترکید اون تاپیکت؟

نه حرف يه سريا ناراحتم كرد

اینجا هرکی تو خونه باشه ملکه س

خانومای شاغل مورچه کارگر

حالا بحث شمارو نمیدونم😂

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه

والااا‌بچه‌داری‌از‌هر‌کاری‌تو‌دنیا‌سخت‌تره‌به‌نظر‌من‌..

من‌خودم‌حاظرم‌دوتا‌بچم‌رو‌مسعولیتش‌رو‌یکی‌قبول‌کنه‌ولی‌صبح‌تاشب‌برم‌سر‌کار

2706