1232
1226
عنوان

نامه ی یک خانوم قبل از طلاق به همسرش 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2312 بازدید | 138 پست
بله اینم درسته مردا خودشونو دیگ زیادی حق ب جانب میگیرن،پریشب سر یه مسئله ای ب شوهرم گفتم مشکل شما مر ...

منم همیشه تو این موندم چطور میخان با کم پول خرج کردن همیشه شیک باشی 

من ی مشکلی ک با همسر دارم اینه ک سریع ی چیزی دلش رو میزنه مثلا 5 تا کیف خریدم از عید 97 همه رو هم خودش خریده همه نو دیروز اومده ی کیف خریده میگه همشونو بنداز دور حالا درمورد لباسامم همینه من از این تنوع طلبی بدم میاد آرامش ندارم

یک هفته بخاطر جکی جان قطع دسترسی بودم😒😒😒😒 دیگ ب نی نی یار 5 قول دادم دختر خوبی باشم و کاری ب کارش نداشته باشم والا اصلا ب من چه شاید زنش بوده😅
بچه ها من هرروز ی جمله عاشقانه رو اینه برا شوهرم مینویسم انقد خوشش میاد شماهم اینکارو کنید هرروز جمل ...

من اینکارو نکردم تاحالا ولی سرکار ک میره پیام عاشقونه بش میدم طفلی تا مدتها نگهش میداره تو گوشیش و هرشب بلندبلند تو خونه با ذوق میخونش😂😂بخدا مردا خیلی بچن خیلی

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

حالا اگه کسی خودش دوست داشته باسه به خودش برسه ولی شوهرش پول نده یا اینکه واقعا نداشته باشه چی

آره واقعا بعد بازم مرد میره تو خیابون زنای سانتا پانتا میبینه بنظرم همیشه با ی ارایش ب خودمون برسیم بعد بگو دوس دارن برات تنوع بدم موهامو رنگ کنم پول میدی فوقش میگه ندارم چند بار بگی میده

یک هفته بخاطر جکی جان قطع دسترسی بودم😒😒😒😒 دیگ ب نی نی یار 5 قول دادم دختر خوبی باشم و کاری ب کارش نداشته باشم والا اصلا ب من چه شاید زنش بوده😅
منم همیشه تو این موندم چطور میخان با کم پول خرج کردن همیشه شیک باشی  من ی مشکلی ک با همسر دارم ...

وقتی خودش میگ بنداز دور و یکی دیگ میخره خب بنداز بره،ولی خب راستم میگی آدم حس عروسک خیمه شب بازی بش دست میده ولی دیگ چاره چیه باز خدارو شکر کن ک اخلاقای زشتی ک خیلی از مردادارنو نداره

1156
دقیقاااا. زن ها واقعا خیلی خسته میشن مخصوصا کسای که بچه دارن.مردا باید کمکشون کنن.بقول معروف نشستن ک ...

من بچه دارم صبح تا شب تو خونه خسته میشم ولی بازم نظرم اینه که همسرم از صبح تا 11 شب بیرون از خونه هزار برابر بیشتر از من خسته میشه

باز من وقت میکنم بشینم

یه کم دراز بکشم

هروقت گرسنم شد غذا بخورم

با بچه بازی کنم و بخندیم

ولی همسر من و امثال اون، جز کار کردن و خستگی و حرف بیخود شنیدن و اعصاب خردی و ناراحتی و سکوت ، نمیتونن کار دیگه‌ای کنن

همه‌چی به کنار، اون حرف شنیدن و سکوت کردن واقعا دردناکه

آدم باید خیلی صبور باشه که چیزی نگه

هرچند که غرورشون خرد میشه

دلیلِ خوشبختیم: ❤پسرم❤  نفسم: ❤پسرم❤ عمرم:❤پسرم❤ وجودم:❤پسرم❤ قلبم: ❤پسرم❤ تموم زندگیم: ❤پسرم❤ باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم ❤ 👶
وقتی خودش میگ بنداز دور و یکی دیگ میخره خب بنداز بره،ولی خب راستم میگی آدم حس عروسک خیمه شب بازی بش ...

خب همش توهم اینو دارم نکنه الان از اینم ک پوشیدم بدش میا. 😒

من بچه دارم صبح تا شب تو خونه خسته میشم ولی بازم نظرم اینه که همسرم از صبح تا 11 شب بیرون از خونه هز ...

حرف شمام هم درسته.ولی من بازم نظرم همین بود که گفتم چون خیانت کردنش دلیل موجه ای نداشت.چرا که میتونست سیستم زندگیش رو عوض کنه میتونست به زنش بیشتر بها بده ولی زندگیش رو حفظ کنه...نه دوستم اینجوری بخایم فک کنیم مدام باید به خودمون سختی بدیم.واقعا یه جایی زن نیاز داره خودشو رها کنه بدون ترس از اینکه نکنه ابان خودمو زندگیم بهم ریخته هست شوهرم دلسرد بشه یا چیزی....درسته حرف شما باید به همه چیز اهمیت بدیم اما همه به یه اندازه قوی نیستن بعضی زنا زود کم میارن واقعا شوهرش باید کمکش کنه نه اینکه ولش کنه و خودشو توجیح کنه بره دنبال خیانت

وصیت کردم بعد از مرگم دو فنجان چای همراهم دفن کنند...شاید صبحتهای من با خدا به درازا کشید.بهرحال دلخوری از ادمهایش کم نیست....
خوبه ک 😂

همیشه هم نه شنیدن این ک اینو چرا پوشیدی خیلی بده

1221
حرف شمام هم درسته.ولی من بازم نظرم همین بود که گفتم چون خیانت کردنش دلیل موجه ای نداشت.چرا که میتونس ...

امضات

قسمت #پایانی ...و حالا همه چی رو حتی اخلاق شون هم افتاده گردن من! !! میخوای بهت بگم از ...

سبک نوشتاری دو نامه نشون میده که از دو نویسنده ست نه یکی..یک شخصی نوشته های خانمه رو خونده اومده نامه های جواب از طرف شوهر و نوشته..

این نیز بگذرد...
حرف شمام هم درسته.ولی من بازم نظرم همین بود که گفتم چون خیانت کردنش دلیل موجه ای نداشت.چرا که میتونس ...

نه خیانت که اصلا قابل قبول نیست

مشکل دارن ، باهم صحبت کنن

حل شد که چه بهتر

نشد برن پیش مشاور

به همدیگه فرصت بدن

درست نشد و از زندگیشون راضی نبودن جدا شن بعد هرکاری دوست دارن بکنن

چه مرد چه زن..

من تو همین تاپیک تو یه پست دیگه هم نوشتم که چون تا الآن فقط خیانت خانومارو دیدم( در حد رابطه نامشروع و بارداری و سقط)

متأسفانه خیلی به همجنسای خودم بدبین شدم

بلانسبت همهء خانومای پاک و متین

ولی ذهنیتم خراب شد

نه که فکر کنم خدایی نکرده همه خائن هستن، نه

ولی قبلا فکر میکردم خانوما همه پاک و بی گناهن

ولی الآن متأسفانه گناهکار بودن و پاک نبودن بعضیاشون واسم عادی شد

دوست نداشتم واسم عادی شه

ولی چون زیاد شاهدش بودم متأسفانه عادی شد برام😞

دلیلِ خوشبختیم: ❤پسرم❤  نفسم: ❤پسرم❤ عمرم:❤پسرم❤ وجودم:❤پسرم❤ قلبم: ❤پسرم❤ تموم زندگیم: ❤پسرم❤ باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم ❤ 👶
سبک نوشتاری دو نامه نشون میده که از دو نویسنده ست نه یکی..یک شخصی نوشته های خانمه رو خونده اومده نام ...

🤔🤔🤔🤔🤔شاید

سبک نوشتاری دو نامه نشون میده که از دو نویسنده ست نه یکی..یک شخصی نوشته های خانمه رو خونده اومده نام ...

فکر نکنم این نامه واسه شخص خاصی باشه

از رو مسائل و مشکلاتی که تو زندگی زوج‌های مختلف اتفاق میفته ، نوشته شد

1167

من دیشب تا ساعت 3 نشستم خوندم برام خیلی جالب بود تا حالا اینو نخونده بودم

ولی کلا کاری به اینکه حق با کیه ندارم ولی تو قسمت نامه خانم خیلی چیزا رو به خانما یاد میده که به خودشون اهمیت بدن و به خودشون برسن

منم الان چند وقته خیلی به خودم اهمیت میدم به وزن و هیکلم به مو و پوستم قبلا با دستکش ظرف نمیشستم دستام داشت خراب میشد

توخرید عیدم سهم خودمو بیشتر از شوهر و بچم هست

ادم اگه میخواد مادر خوبیم باشه باید اول خودش شیک و تمیز و مرتب باشه تا فردا همون بچه ای که همه چیزتو براش گذاشتی خجالت نکشه بغلت راه بره

لطفا وقتی نظرمو تو تاپیکتون میخونید لایکم کنید وقتی لایک نمیکنید حس میکنم آب در هاون کوبیدم  
فکر نکنم این نامه واسه شخص خاصی باشه از رو مسائل و مشکلاتی که تو زندگی زوج‌های مختلف اتفاق میفته ، ...

میدونگ واقعی نیس..منظورم اینه این دو داستان دو نویسنده جداست..اولش یکی مال خانمه رو نوشته بعد یکی دیگه اومده دومی رو نوشته مثل دو شاعر که با شعراشون باهم مناظره میکنن

این نیز بگذرد...
میدونگ واقعی نیس..منظورم اینه این دو داستان دو نویسنده جداست..اولش یکی مال خانمه رو نوشته بعد یکی دی ...

اهااان من بد خوندم

فکر کردم میگی انگار هردو نامه رو یه نفر نوشته

من دیشب تا ساعت 3 نشستم خوندم برام خیلی جالب بود تا حالا اینو نخونده بودم ولی کلا کاری به اینکه حق ...

آره دقیقا همینطوره من معلم نقاشی بودم واقعا ب چشم دیدم حتی بچه هایی چ مامانای خوشتیپ و باکلاسی دارن اعتماد ب نفس بالاتری هم دارن