2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من کلا احساس غرور میکنم😂 وقتایی تو بحث ساکت میشم و ترسناک به طرف نگاه میکنم. خیلی شاخه همیشه دستپا ...

عزیزم من یه ذره که هیچی خیلی خنگم معنی امضات چی میشه؟😩😩😓😓😄

تیکرعروسمیه😍😍❤❤میشه اگه امضامو میبینین براینکه عروسیم به خوشی سرتاریخ برگزاربشه بادل مهربونتون یه صلوات مهمونم کنین😘😘😍😍❤❤
2714

یه بار رفتیم رستوران بقیه پول 400 تومانش موند به پیشخدمت گفتم باشه انعامتون پسره مییگفت نه دستتون درد نکنه نمیخوام منم میگفتم نه اشکال نداره انعامه یهو دیدم دوستام کف زمینن از خنده دوستم گفت گمشو بریم ابرومونو بردی خوب انعام انعام دیگه چه 400 تومان چه 10 هزار تومان  😇😇😒😒😄

من واسه عقد و عروسیم خیلی از رسمها رو که دوست نداشتم انجام ندادم 

میدونید بنظر من مسخره بود اما شاید به نظر بقیه نباشه

پس من می بایست انجام نمی دادم

هر کیو میبینم و می دیدمم هم با افتخار اعلام می کنم 

بازم هیچی...

دو تا گیره ی کوچولوی روسری گرفتم از اینا که دو تومنه.بعد برام فاکتور زد ۱۸هزارتومن😐برای اولین بار تو زندگیم پس دادم گفتم نمیخوام اخه هیچوقت روم نمیشه پس بدم😁میگفت برند و مارکه😐خیلی مسخره بود از گیره استیل کوچولوها که میزنن زیر روسری که اصلا معلومشون نیست ها

شازده کوچولو با ادب پرسید: بی‌وطن‌ها کجا هستند؟گل گفت: بی‌وطن‌ها؟ خدا می‌داند که کجا می‌شود پیدایشان کرد. باد این ور و آن ور می‌بردشان. نه اینکه ریشه ندارند؛ بی‌ریشگی، حسابی اسباب دردسرشان شده...(شازده کوچولو، آنتوان دوسنت اگزوپری.ترجمه و اقتباس کنتـ مونت کریستو)

طوری با ماشین پدرم وارد پارکینگ شدم که پدرم دستشو گذاشت رو سرش وچشماشو بست 😌ولی میلیمتری با دیوار پارک کرده بودم 😎وپدرم متعجانه نگام میکرد ...وهمین باعث شد بهم اعتماد کنه وهمیشه مجاز به رانندگی باشم..

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
2706