2410
2553
عنوان

هفته دیگه زایمانمه!😱با این تفاسیر اسم پسرمو رهام بذارم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1904 بازدید | 41 پست
یه عمر قراره به اون اسم صداش کنن! به این چیزا فکر نکنیم چیکار کنیم😅

اتفاقا خیلی عالیه که انقد در موردش آگاهی دارید ، منم رو اسم خیلی حساسم ، اسم باید اصیل و با معنی باشه ، منم رهامو‌بخاطر اینکه تو شاهنامه خوندم اینجوری بوده دوست ندارم، سام هم خوبه سام حامی 

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه اگه بعدا بگن حنانه یعنی ناله کننده چی؟منظورم اینه با اسمش معنی مثبت ش رو کسی در نظر نگیره؟

نه حنانه همون مهربونه دیگه کی میره معنی ناله کننده رو درآره؟!کجا نوشته ناله کننده؟

چرا گزینه های دیگم سپهر و پارساست.کدوم بهتره؟

سپهر حامی خیلی قشنگ تر از پارساحامی هستش...پارساحامی قشنگ نیست اصلا...هاوشم اسم پسره...دوست داری؟ هاوش حامی

هرکسی بوسه ستاند ز لب یار کسی، بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند
2456

هامون هم قشنگه. هامون حامی

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
اخه اگه بعدا بگن حنانه یعنی ناله کننده چی؟منظورم اینه با اسمش معنی مثبت ش رو کسی در نظر نگیره؟

خب اون ادم خیلی منفی نگره! ب شما مربوط نیست

راحیلم که دوستمون گفت خیلی قشنگه ..

هرکسی بوسه ستاند ز لب یار کسی، بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند

هامون

ماهور

سورنا

سام

2714

منم به شخصه دوست ندارم به همون دلیل که گفتی شخصیت جالبی تو شاهنامه نداره اینجور اسامی رو کسایی که انتخاب میکنن فقط به ایرانی بودنش توجه میکنن نه به معنی و ریشه اسم !!

کاربری قبلیم مال ۵۰۰ سال قبل از میلاد مسیح بود پاک شد😂😂