2726
عنوان

1500 رو چه جوري خرج كنم ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7010 بازدید | 264 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اینجوری که نمیشه گفت ، یه حالی به خودت بده و برو بیرون ، هرچی دیدی و دلت وگرقت بدون توجه به قیمت و ک ...

قيمت اصلا برام مهم نيست ولي نميدونم چي ميخوام 

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍
لباس😍😍😍😍من بودم کلا میدادم لباس... یام مسافرت

واای عزیزم ، من حداقل هرشب دوسه بار امضات و میخونم و تو دلم یجوری میشه ! خیلی برام قشنگه

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
حالا مجبوری خرجش کنی بزار توحسابت باشه .لباس بخر براعید .یا اینکه ازصبح بتخانوادت برین تفریح و رستور ...

اره پس انداز دارم اين و قرار بود اين ماه خرج كنم واي هنوز نكردم 

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍

کیفو کفش ست😍

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋
بی شک برین مسافرت یا فعلا نگه دار برا خرید عیدت بیشتر خرج کن

مگه میشه باهاش مسافرت رفت خیلی کمه که ما ۳ساله ازدواج کردیم ارزو ب دلم مونده ی پول حسابی دستمون بیاد یا مشهد یا شمال بریم برا عید یا تابستون منم الان همینقدر پول دارم ولی ب هیچ دردی نمیخوره

لباس😍😍😍😍من بودم کلا میدادم لباس... یام مسافرت

كلي لباس دارم واسه زمستون امسال سه تا پالتو خريدم هيچي نياز ندارم

واای عزیزم ، من حداقل هرشب دوسه بار امضات و میخونم و تو دلم یجوری میشه ! خیلی برام قشنگه

ای جانم 😘💖

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2706