2733
2734
عنوان

تاپیک گوشت اعصابمو خیلی بهم ریخت

| مشاهده متن کامل بحث + 1149 بازدید | 65 پست

من اولاش بودم.همه میگفتن ماهی یک کیلو یا کمتر.ولی چون من اینجوری نیستم و تقریبا هر روز درس میکنیم هیچی نگفتم ولاه.البته میدونم کارخوبی نمیکنیم.

تیکر تولد یک سالگی دختزمه.بازم ترکید😁کاربری سوممه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی عاشق کیام اینایی ک میان میگن حقوق همسرم بیست میله بنظرتون کم نیس؟😂😂😂فازشون چیه

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   

من گوشت یخی میخرم هربسته هم ۸ تیکه میزارم ،تیکه ها کوچیکا ،در حدی که خورشت بدون گوشت نباشه ،چاره چیه باید ساخت

ادب ،مثل عطر میمونه،ما برای خودمون استفاده می‌کنیم اما دیگران لذت می‌برند. وقتی یه نفر رو میبینید قشنگ سلام علیک کنید 
2731
بنظرم راست میگی   لایک  یا میان درباره حقوق شوهراشون پز میدن یا اینطوری واقعا جای ت ...

اره عاطی جان من که خیلی ناراحت میشم خیلیاااا

چون میشناسم کسایی رو که ندارن واقعا

این جا ام که پره بارداره و شیر ده و.....😔 

مگه چی میشد که بشه خدا جون....😔 

والا دیگه کیلویی هشتاد اکثریت نمیوتنن بخرن.

ما که حقوق مثلا کارمندی داریم الان ده روزه سینه خیز داریم میریم سمت اول برج.

من حرصم از اینه مردادماه بابام گوسفند شریکی با دوستش سر برید گفتم یه دست بزارم برام گوسفنده بزرگ بود یه دستش شد ۷ کیلو 

اون موقع کیلویی ۴۳ بود ۳.۵ خودم بردم ۳.۵ دادم مادرشوهرم که باهم پولشو بدیم بابام.

الانم دیگه کی میتونه بخره؟؟؟؟

اره عاطی جان من که خیلی ناراحت میشم خیلیاااا چون میشناسم کسایی رو که ندارن واقعا این جا ام که پره ...

اره والا چی بگم منم اینجا زیاد دیدم 😑

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔
میدونی عاشق کیام اینایی ک میان میگن حقوق همسرم بیست میله بنظرتون کم نیس؟😂😂😂فازشون چیه

من که اصلا این تاپیکارو باززز نمیکنم

چرا باید برام مهم باشه حقوق کی چقدره

همه مدل آدم اینجا هست

فقیر و غنی

ولی خوبه آدم فکرکنه چی مینویسه

2738
نخوندید مگه یکی نوشته بود ما سه کیلو برای دو هفتمونه و این حرفا نمیدونم چیو میخوان ثابت کنن یا ت ...

3کیلو دو هفته ؟؟؟؟ 

والا من هر شب غذا خورشتی دارم الان 4ماهه 6کیلو خریدم یه عالمه اش مونده چه جور 3کیلو دو هفته مصرف میشه ؟:؟

الان شرایطی هست اکثر مردم تحت فشارن ، خیلیا اینجا میان پز الکی میدن 

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.

منم از آدمایی که پز میدن متنفرم 

یکی نیس بهشون بگه هرچی داری برای خودت داری 

لازم نیست جار بزنی عالم و آدم بدونند 

شاید یکی نداشته باشه 

آه بکشه ،اونوقت زندگیت برفناس 

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم وبرآورده شدن حاجتم سه تا صلوات مهمونم کنی❤الهم عجل لولیک الفرج ❤
والا دیگه کیلویی هشتاد اکثریت نمیوتنن بخرن. ما که حقوق مثلا کارمندی داریم الان ده روزه سینه خیز دار ...

سینه خیز رو خوب گفتی . کیفیت زندگی هامون به شدت اومده پایین . 

با منه تنهاتر از ستارخان بی سپاه 
3کیلو دو هفته ؟؟؟؟  والا من هر شب غذا خورشتی دارم الان 4ماهه 6کیلو خریدم یه عالمه اش مونده چه ...

نوشته بود هر وعده سه بسته میریزم😐😐😐🙄🙄🙄

خب ما چیکار کنیمممممم

2706