1109
44
عنوان

تاپیک گوشت اعصابمو خیلی بهم ریخت

920 بازدید | 65 پست

خیلی ناراحت شدم کاش بعضیامون یکم فکر کنیم بعد حرف بزنیم

شاید بعضیا واقعاندارن کیلو ۸۰ گوشت بخرن

یکیو مسخرع کرده بودن که کم گوشت مصرف میکرد....

من کاری ب خسیسو این حرفا ندارم اونا که معلوم الحالن

ولی اونایی که ندارن...

نزنیم از این تاپیکا

بیاید اصلا جار نزنیم چی داریم چی نداریم

خوب...؟😢

در مکانی به نام نی نی سایت همه خانم ها قد بالای 170 چشما رنگی پوستا بور و سفید کمر باریک و باربی شوهراشون همه دکتر مهندس خلبان مدرس دانشگاه مدیرعامل نظریه پرداز درآمد ها بالای هفت میلیون در ماه جالب اینجاس همین شوهران پولدار و تحصیل کرده مدام در حال خیانت به عیالشون هستن آمار خیانت شوهران در نی نی سایت بیداد میکنه😥همشون گوشی اپل دارن اینهمه هواوی به دست تو خیابونم منم با همزادام😆 همشون از شوهرشون و خانواده شوهرشون سر تر هستن خانواده خودشون بافرهنگ و لاکچری خانواده شوهراشون رفتارهای غیر انسانی دارند و عقب افتاده هستن اینجا همه عروس ها مظلوم هستن و واقعا در حقشون طلم میشه اینحا مادرشوهر غول بی شاخ دمه خواهرشوهر غول با شاخ و دمه بعد اگر خودشون عروس داشته باشن بهترین و خوش سیرت ترین خواهر شوهر دنیان و مادرشون میشه یه مادرشوهر فرشته اینجاس که زن داداش میشه گودزیلا 😶پس اینایی که تو واقعیت دور و برمون هستند کی هستند 

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی 

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

ادامه مطلب

892

من گوشت میخوام😢

خواب دیدم از تو دور شدم*وای که عجب خواب بدی*گفتم بیا باهم بریم،گفتی که راه و بلدی*هرچی صدات کردم نری اما به جایی نرسید*یکی یجا فریاد میزد دیوونه از قفس پرید*صبح که رسید بیدار شدم*دیدم یه ناااامه روی در*نوشته بودی که سلام مدتی رو میرم سفر*بغضی نشست توی گلوم خوابم یا این حقیقته*بازم صدات کردم ولی دیدم سکوت جوابته*گفتم که شاید این سفر تموم میشه همین روزا*دوباره باز میبینمت چه خوش خیال بودم خدااا*ساعت و لحظه هام گذشت چشمام به کوچه خیره بود*من منتظر بودم بیای خیلی دلم تنگ شده بود*روزا مثل دیوونه ها پرسه زنون تو کوچه ها*شبا یه گوشه از اتاق گریه و اه بی صدا*مثل همون خواب سیاه رفت و منو تنها گذاشت*گفتن این قصه ی تلخ ارزش خوندن و که داااشت**😔😔😔
1103

والا بخدا

طرف میگه ندارم یه کیلو رو باید واسه یه ماه برسونم اونوقت یکی دیگه میاد میگه من ده کیلو تو ماه استفاده میکنم

آدم یاد بچگی می افته که میگفتی زورت بیاد من لواشک دارم تو نداری😤😤😤

خدایا دلم گرفته...خدایا خستم از بس دست و پا زدم..بریدم...پره بغضم....خدایا دلم تو را میخواهد دلم آرامش میخواهد
بازم مثه همیشه چیشده.

نخوندید مگه

یکی نوشته بود

ما سه کیلو برای دو هفتمونه و این حرفا

نمیدونم چیو میخوان ثابت کنن

یا تاپیک ویاره

یکی نوشته بود شوهرم برام همه چی میخره

بابا اون نوشته شوهرم یادش رفت برلم شیرینی بخره.....پز شوهرتو میدیییی

در مکانی به نام نی نی سایت همه خانم ها قد بالای 170 چشما رنگی پوستا بور و سفید کمر باریک و باربی شوهراشون همه دکتر مهندس خلبان مدرس دانشگاه مدیرعامل نظریه پرداز درآمد ها بالای هفت میلیون در ماه جالب اینجاس همین شوهران پولدار و تحصیل کرده مدام در حال خیانت به عیالشون هستن آمار خیانت شوهران در نی نی سایت بیداد میکنه😥همشون گوشی اپل دارن اینهمه هواوی به دست تو خیابونم منم با همزادام😆 همشون از شوهرشون و خانواده شوهرشون سر تر هستن خانواده خودشون بافرهنگ و لاکچری خانواده شوهراشون رفتارهای غیر انسانی دارند و عقب افتاده هستن اینجا همه عروس ها مظلوم هستن و واقعا در حقشون طلم میشه اینحا مادرشوهر غول بی شاخ دمه خواهرشوهر غول با شاخ و دمه بعد اگر خودشون عروس داشته باشن بهترین و خوش سیرت ترین خواهر شوهر دنیان و مادرشون میشه یه مادرشوهر فرشته اینجاس که زن داداش میشه گودزیلا 😶پس اینایی که تو واقعیت دور و برمون هستند کی هستند 
1091

من اولاش بودم.همه میگفتن ماهی یک کیلو یا کمتر.ولی چون من اینجوری نیستم و تقریبا هر روز درس میکنیم هیچی نگفتم ولاه.البته میدونم کارخوبی نمیکنیم.

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی دختزمه.بازم ترکید😁کاربری سوممه

میدونی عاشق کیام اینایی ک میان میگن حقوق همسرم بیست میله بنظرتون کم نیس؟😂😂😂فازشون چیه

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
بنظرم راست میگی   لایک  یا میان درباره حقوق شوهراشون پز میدن یا اینطوری واقعا جای ت ...

اره عاطی جان من که خیلی ناراحت میشم خیلیاااا

چون میشناسم کسایی رو که ندارن واقعا

این جا ام که پره بارداره و شیر ده و.....😔 

835