2737
2734

به بار نصف شب یه نفر تاپیک زده بود که چجوری حضرت خضر رو ببینیم👀

منم با شوق رفتم تو تاپیک یهو از یه جایی جو تاپیک انقدر هولناک و سنگین شده بود از ترس نمیتونستم برگردم به اون پهلو بخوابم 😨 میگفتن نصف شب بری تو کوچه تا چهل روز فک کنم کوچه رو آب و جارو کنی روز آخر یه مردی میاد بهت میگه چه خواسته ای داری برآورده کنه ممکنه تو لباس رفتگر بیاد حتی😟

اون مرده هم حضرت خضره😰

بعد تو باید گوشه ی لباسشو بگیری ول نکنی تا حاجتتو بده😯

بعد انقدر همه جدی اینا رو میگفتن بحث سنگین و فلسفی شده بود من گرخیده بودم نمیتونستم از تاپیک بیام بیرون حتی😅

وسطای تاپیکم من تو اوج خوندن بودم هی از تو کوچمون صدای خش خش نیومد میگفتم نکنه یکی داره جارو میکنه حضرت خضز الان بیاد😖

یعنی تا یه مدت شبا رفتگر میدم یا صدا خش خش میشنیدم اشک تو چشام حلقه میزد😪

شما ها تا حالا تو تاپیکی بودین که جو تاپیکش یجوری باشه یادتون نره هیچ وقت؟👀 👀

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا وقتی تاپیکای خیانت میرم با این که مجردم همش حس میکنم یه شوهر دارم که با یه زن دیگه س و منم بچه به بغل منتظرم شب بیاد خونه نکبت با اون ننه ی هاپارش

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
2728
کلا وقتی تاپیکای خیانت میرم با این که مجردم همش حس میکنم یه شوهر دارم که با یه زن دیگه س و منم بچه ب ...

من ک هربارمیخونم میخوام برم ی بار درحدمرگ بزنمش تو همچین حسی نداری؟

2738

من تو اين چند سال دوتا كاربر هيچ وقت از ذهنم نميرن

يكي اونكه ميگفت ماهي ٤٥ ميليون حقوقمونه و شوهرم هميشه با كادوي يك ميليوني مياد خونه 

يكي ديگ هم بنده خدا رد داده بود كلا 

ميگفت آيت الله حسن زاده آملي برام دعوت نامه فرستاده برم جانشين ايشون بشم

من و بقيه ي كاربرا🙄😐🙄😐🙄😐

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
من ک هربارمیخونم میخوام برم ی بار درحدمرگ بزنمش تو همچین حسی نداری؟

چرا دقیقا 😂😂😂 کلا از مرد جماعت آدم متنفر میشه

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
من تو اين چند سال دوتا كاربر هيچ وقت از ذهنم نميرن يكي اونكه ميگفت ماهي ٤٥ ميليون حقوقمونه و شوهرم ...

وااااااااااایی😅😅😅

مادر آفریده شد تا جمعه ها کسی باشد دلش تنگمان شود، آفریده شد تا دل ببرد از ادمی و اگر نباشد جای خال اش زندگی را خالی کند از سکنه... آفریده شد تا دستهایش هر غذایی را خوشمزه، هر دردی را التیام، هر دعایی را مستجاب و هر زندگی را بخیر کند.... مادر زندگی در کنارت چقدر زیباست
کلا وقتی تاپیکای خیانت میرم با این که مجردم همش حس میکنم یه شوهر دارم که با یه زن دیگه س و منم بچه ب ...

خداخیرت بنده وای چقدر خندیدم😂😂😂😂

تیکرعروسمیه😍😍❤❤میشه اگه امضامو میبینین براینکه عروسیم به خوشی سرتاریخ برگزاربشه بادل مهربونتون یه صلوات مهمونم کنین😘😘😍😍❤❤

تو سايت كه نه ولي يبار بابا بزرگم خونمون بود ما رفته بوديم بيرون وقتي برگشتيم ديدم ظرفارو شسته تو هموما هم مرغ پخته 😋 

خيلي خوشحال بوديم تا اينكه مامانم ديد با اسكاج مال تولت ظرفارو شسته 😭😭😭 

كل مرغارو ريختيم دور اين خاطره توسناك من بود 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2706