2410
2553

فیلم بگییرن حتما 😍😍

از همه جا فیلم نمیگیرن

خیلی لحظه قشنگیه

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

لطفا  برای من دعا کن عزیزم دعا کن منم مادر شم   دعای شما میگیره😭😭😭😭😭😭😭😭

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
2714
ب کی باید بگم؟

پسر عمه من گوشیشو داد به پرستارا ی اتاق عمل  باهاشون حرف بزن قبول میکنن

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
لطفا  برای من دعا کن عزیزم دعا کن منم مادر شم   دعای شما میگیره😭😭😭😭😭😭😭😭

برای همه دعا میکنم‌‌‌..شما و هرکی لایک کرد...😊

هرکسی بوسه ستاند ز لب یار کسی، بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند
ب کی باید بگم؟

بیمارستان ها دارن بعصی هاشون

باید بپرسی

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
از خودت تحویل بگیر بگو  زایمان می کنم   لفظ کوچه بازاری میزام چیه ببخشیدها تجربه ای ندارم

لحنم جنبه فان داره عزیزم .ب تحویل گرفتن مربوط نیست

هرکسی بوسه ستاند ز لب یار کسی، بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند
برای همه دعا میکنم‌‌‌..شما و هرکی لایک کرد...😊

مرسی عزیزم  ان شالله به سلامت نی نی تو بغل کنی 

2706