2737
2734

فیلم بگییرن حتما 😍😍

از همه جا فیلم نمیگیرن

خیلی لحظه قشنگیه

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

لطفا  برای من دعا کن عزیزم دعا کن منم مادر شم   دعای شما میگیره😭😭😭😭😭😭😭😭

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
2738
ب کی باید بگم؟

پسر عمه من گوشیشو داد به پرستارا ی اتاق عمل  باهاشون حرف بزن قبول میکنن

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
لطفا  برای من دعا کن عزیزم دعا کن منم مادر شم   دعای شما میگیره😭😭😭😭😭😭😭😭

برای همه دعا میکنم‌‌‌..شما و هرکی لایک کرد...😊

هرکسی بوسه ستاند ز لب یار کسی، بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند
ب کی باید بگم؟

بیمارستان ها دارن بعصی هاشون

باید بپرسی

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
از خودت تحویل بگیر بگو  زایمان می کنم   لفظ کوچه بازاری میزام چیه ببخشیدها تجربه ای ندارم

لحنم جنبه فان داره عزیزم .ب تحویل گرفتن مربوط نیست

هرکسی بوسه ستاند ز لب یار کسی، بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند
برای همه دعا میکنم‌‌‌..شما و هرکی لایک کرد...😊

مرسی عزیزم  ان شالله به سلامت نی نی تو بغل کنی 

2706