2726
عنوان

بعد تموم شدن درستون چیکار کردید که حوصلتون سر نره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 441 بازدید | 56 پست
ممنونم عزیزم.لیسانسم حقوقه و چون شهرمون خیلی بزرگ‌نیست شغل متناسب با رشتم نیست فعلا.وگرنه دوس داشتم ...

منم یه شهر کوچیک هستم کاملا درکت میکنم  منم کار مرتبط ندارم بخاطر همین دنبال تاسیس دفتربیمه ام اگه میتونی کار عیر مرتبط برو

لطفا برام دعا کنیدبرای تحمل گند اخلاقیهای خانوادم خدا بهم صبر بده  زودتر زمان عروسیم سر برسه نامزدم عشق ابدی زندگیمه M😍😘
بخون واسه گرفتن پروانه وکالت خب. تا توو جوشی ادامه بده. فوق لیسانس حقوق هم اونقدری به کارت نمیاد

میخونم حتما برا وکالت ولی خب هنوز خیلی مونده آذر سال دیگس

تیکر رسمی شدن عشقمونه❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلی کار هنری وجود داره که انجام بدید.باشگاه هم که میرید. میتونید از این فرصت استفاده کنید و مطالعه ...

مشکلم همینه.کلا اعصاب کتاب خوندن ندارم متاسفانه.خیلی دوس دارم مطالعم بالا یاشه ولی متاسفانه خیلی بی علاقم😑نمیدونم چجوری انگیزه ایجاد کنم تو خودم.

تیکر رسمی شدن عشقمونه❤
2728
مشکلم همینه.کلا اعصاب کتاب خوندن ندارم متاسفانه.خیلی دوس دارم مطالعم بالا یاشه ولی متاسفانه خیلی بی ...

خب طبیعیه چندساله دارید درس میخونید.از رمان شروع کنید که راه بیفتید.

وقتی ایجاد انگیزه میشه که حس نیاز پیدا بشه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
منم یه شهر کوچیک هستم کاملا درکت میکنم  منم کار مرتبط ندارم بخاطر همین دنبال تاسیس دفتربیمه ام ...

کار غیر مرتبط مثلا چه کارهایی رو پیشنهاد میکنی؟

تیکر رسمی شدن عشقمونه❤
کار غیر مرتبط مثلا چه کارهایی رو پیشنهاد میکنی؟

نمیدونم اگه اشنا داری بر پیشش مشغول شو یا خودت یه کاری راه بنداز من خودم دارم دفتر بیمه میزنم 

البته برام خیلی سخت بود به شغل اراد فک کنم چون بامعدل خوب از دانشگاه خوب بودم ولی الان راضیم

لطفا برام دعا کنیدبرای تحمل گند اخلاقیهای خانوادم خدا بهم صبر بده  زودتر زمان عروسیم سر برسه نامزدم عشق ابدی زندگیمه M😍😘
اتفاقا نامزدمم میگ‌میخوای یه دونه بیاریم سرگرم شیم😆😆

😂😂😂

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀