2703
2553
عنوان

کیک پزا🎂

314 بازدید | 33 پست

خانوما هفته ی دیگه سالگرد عروسیمه 🎊💜می‌خوام مامانم ایناوخواهرم اینارو دعوت کنم 😍

دلم میخواد کیک هم بپزم 🎂تا حالا درست نکردم لطفاً اگه دستور کیک خوشمزه بلدید بگید فوت کوزه گری وایناش هم یادتون نره 

میشه توی توستر درست کرد؟حرارت وزمانش هم بگید

ممنونم خوندم لایکتون میکنم 

باتشکر فراوان🙏💜😘

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

پایه ی کیک وشیفون درست کن بعد خامه کشی کن از وسط نصفش کن بینش وموز وخامه وگردو بزار روش روهم خامه بکش وباشکلاتی چیزی تزیین کن

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم
من چند ساله کارم کیک پزیه ولی ریسک نمی کنم  دقیقا همون روزها کیک خراب درمیاد

بگو عیب ندارد خراب شد فرداش خودم میخورم😂

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏 
2714

میخوای ادرس ی کانال برات بفرستم تمام مراحل خامه کشی وداره انواع واقسام کیک هارو هم داره امتحان شده هم هست من بادستوراش خییلی کیک درست کردم توی تاپیکام هست

بگو عیب ندارد خراب شد فرداش خودم میخورم😂

برو سایت شف طیبه دستور های کیک پزیش عالیه!

آدم کنار میاد، کنار میاد، کنار میاد، بعد دیگه نمی تونه کنار بیاد از همون کنار میره ...

کیک خیس شکلاتی

مواد لازم برای۵ نفر

آرد   ۲ لیوان

شکر 1 لیوان

شیر   1 لیوان

روغن مایع   نصف لیوان

تخم مرغ   ۳ عدد

پودر کاکائو   ۴ قاشق غذا خوری

بیکینگ پودر   ۱ قاشق چای خوری

وانیل‏   ۱/۲ قاشق چای خوری

طرز تهیه

۱- آرد، وانیل و بکینگ پودر را با هم مخلوط کرده و سه بار الک میکنید.

۲-تخم مرغ سفیده جدا میزنیم تا خوب سفت بشه بعد زرده اضاف میکنیم و شکر اضاف میکنیم هم میزنیم تا کرم رنگ بشه  3.شیر، روغن مایع و پودر کاکائو را با هم مخلوط کرده و با همزن میزنیم تا کاملا قاطی بشن.

۴- مخلوط آرد و وانیل و بکینگ پودر رو کم کم اضافه میکنیم. همون دو لیوان آرد رو بریزید. نه کمتر نه بیشتر.

۵- مواد رو در قالب مورد نظر ریخته و درون فر که از قبل به مدت 20 دقیقه روشن بوده میذاریم.

۶- بعد که از فر درآوردیم در همان حالت داغ و به آرامی کیک رو بُرِش میزنیم و بعد  یک لیوان سس رو که داریم  روی کیک میریزیم.

مایع سس:یک لیوان شیر نصف لیوان شکر ویک قاشق کاکائو باهم مخلوط میکنیم میگذاریم تا به جوش بیاد وکمی غلیظ بشه بعد که سرد شد به کیک داغ که با خلال دندان روش سوراخ ایجاد کردیم  اضافه میکنیم تا سس به خورد کیک بره میگذاریم سرد که شد برش میزنیم و نوش جان میکنیم

سایر نکات

*مدت زمان لازم برای پخت کیک حدود40-45 دقیقه در دمای 170 درجه سانتی گراد است.

*در 20 دقیقه ی اول نباید درب فر باز شود.

میخوای ادرس ی کانال برات بفرستم تمام مراحل خامه کشی وداره انواع واقسام کیک هارو هم داره امتحان شده ه ...

اره میدی بهم ایدیشو 😁

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔
فرقی ندارد فقط خوشمزه باشه

ی سر ب تاپیکام بزن بگو کدوم ومیخوای تادستوزش وبزارم یکی هم تازه دوسه روز پیش درست کردم الان میزارم

2706